Slunečná: Eva Burešová a Marek Lambora čekají trojčata. Představitelka Týny si kvůli tomu vytrpěla své

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
eva buresova
Zdroj: TONDA TRAN / CNC / Profimedia

Mnoho žen má už s jedním miminkem na cestě problémy. Eva Burešová se ale k překvapení mnohých přiznala, že by jí nevadilo jednou čekat i trojčata. Prý by bylo alespoň víc legrace. Zatím má doma čtyřletého syna Nathaniela a s hereckým kolegou čeká dítě jenom v seriálu.

Slunečná měla být původně krátkým seriálem, ale díky oblíbenosti u diváků se začal děj zamotávat a prodlužovat, a teď to vypadá, že bude Týna Popelková, jejíž představitelkou je právě Eva, konečně šťastná. Dala se totiž dohromady s Jankem (Markem Lamborou).

Poněkolikáté napravený vztah je tentokrát stvrzen těhotenstvím hlavní hrdinky, takže to vypadá, že do budoucna už by se snad rozchod konat neměl. Ale kdo ví, co ještě scénáristé páru nadělí? Tentokrát jsou to totiž rovnou trojčata, která Týna čeká.

Legrace s vycpávaným břichem

Vytvořit kostým těhotné ženy není nikdy legrace. Zvláště v případě, že čeká víc dětí najednou. A Eva Burešová tak přiznala, že si s falešným bříškem, které se neustále zvětšovalo, užila spoustu legrace. Bylo prý dokonce vytvořeno podle skutečné předlohy nastávající maminky, která trojčata čeká.

„Nechali mi udělat těhotenské bříško přímo na míru podle holky, která čekala trojčata a měla podobnou postavu jako já. Sedělo to krásně, ale přiznávám, že to břicho bylo těžší a bolela mě z toho záda. Ta největší břicha, která jsem nosila ke konci porodu, tak v tom se už ani pomalu nedalo chodit,“ svěřila se se smíchem Burešová.

„Myslím, že za celou dobu jsem měla asi čtyři velikosti a nakonec, když už Týna byla v devátém měsíci, jsme dávali dvě břicha pod sebe, aby to bylo ještě větší,“ dodala herečka. Sama má zkušenosti s těhotenstvím, nicméně to trojité pro ni přece jen byla velká změna. „Vycpávali mi i prsa a to byla část, která mě bavila nejvíc,“ směje se.

Čím víc dětí, tím víc zábavy

Samozřejmě se nabízí i otázka, zda by chtěla mít Eva Burešová v budoucnu nějaké další miminko i v reálném životě a pro svého synka by tak pořídila sourozence. Na to má herečka jasnou odpověď.  Nevadilo by jí dokonce ani to, že by měla dětí víc.

Během natáčení myslela i na vlastní vzpomínky z těhotenství a při rozhovoru se zasmála: „To víte, že jsem vzpomínala, a vůbec by mi nevadilo jednou čekat trojčata. Čím víc dětí, tím víc legrace.“ Je tak pravděpodobné, že se v budoucnu Nathaniel sestřičky nebo bratříčka dočká.

Zda bude mít Týna Popelková tři kluky, holky, nebo nějaký ten mix, to prozatím není jasné. Sledujte seriál Slunečná a uvidíte, co nakonec tvůrci vymysleli. Jasné je jedno. Rozhodně se ještě bude na co těšit.

Zdroj: zeny.iprima.cz, extra.cz, super.cz

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články