Marek Němec dal na budku nejlepšímu kamarádovi kvůli holce. Prožíval úplná muka

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
marek nemec
Zdroj: Profimedia

Herci Marek Němec a Jan Dolanský půjdou do souboje! Ten se ale odehraje pouze v seriálu 1. MISE. Pánové se budou bít o srdce jedné dámy.

V seriálu budou Marek a Honza řešit nejen pracovní problémy, ale také neshody osobního rázu. Chtějí zaujmout stejnou ženu, což se vyvine v klasický problém, který bude nutné vyřešit pěstmi. Němec na tuto scénu trénovat nemusel, protože se naučil bít se ve škole života, ale Dolanský musel strávit hodinu a půl tréninkem.

V seriálu se bude bojovat o půvabnou ženu

Kromě Dolanského a Němce můžete v seriálu vidět také Kristýnu Leichtovou, která hraje manželku Dolanského Alici Hofmanovou. Oba muži budou měřit své síly v boxerském ringu. Jak vtipně poznamenal Marek, jeho kolega se poctivě připravoval na to, aby mu zlomil žebro.

„Točíme tu nenápadný, velmi inteligentní souboj mezi Hofmanem a Hofbauerem, možná trochu o přízeň ženy. Do držky dostanu já, zlomí mi žebro. Dolanský na to už asi hodinu a půl trénuje,“ uvedl pro ženy.iprima.cz.

Němec se na tuto scénu připravovat nemusel, protože ho na ni připravil sám život. Svěřil se s tím, že kvůli holce tenkrát dal pěstí svému nejlepšímu kamarádovi. „Trochu se mi to v životě stalo, i já jsem musel dát na budku nejlepšímu kamarádovi,“ popsal situaci.

„Líbal se s mojí Miluškou, to se nedělá. Vypadla mu plomba a byl z toho pěkný průser. Bylo to v 6. třídě,“ vzpomínal Němec s úsměvem. Svou Milušku ale nakonec nezískal, je prý šťastně vdaná.

„Bylo to naplánovaný, že to bude perfektní rána, ale byla to facka. Ta muka, která jsem prožíval předtím, než jsem mu tu facku dal…,“ vzpomínal na své pocity při prvním pěstním souboji herec.

Kristýna Leichtová nestála v ringu poprvé

I během obyčejného natáčení dostanou herci pořádně zabrat, takže se všem rýsují svaly. Kristýna potvrdila, že to není nic jednoduchého a po jediném tréninku pořádně bolí svaly. Ona sama v ringu nestála poprvé, bojovým sportům se věnuje už delší čas.

„Já jsem nedělala box, ale když jsem byla mladší, dělala jsem jiné bojové umění, karate a allkampf-jitsu. To je něco jako Krav maga. V každém bojovém umění se háže o zem nebo se do někoho mlátí. To je taková technika, že používáte různé způsoby, jak zneškodnit protivníka, když na vás jde s nožem,“ přiznala sympatická herečka.

Bojovým sportům se začala věnovat po sexuálním napadení. Nevyloučila ani, že by se boxu po natáčení seriálu začala skutečně věnovat, protože je to sport, který je návykový, a vzhledem k tomu, že je Kristýna po dvou porodech, bude se chtít znovu dostat do formy.

Zdroj: ženy.iprima.cz

Autor: Raina TomanováSouvisející články