Mariana Prachařová se proměnila v Červenou karkulku. Její outfit jí všichni závidí

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
mariana pracharova
Zdroj: Czech News Center / Pavel Machan, Marek Pátek / CNC / Profimedia

České celebrity se na sociálních sítích rády fanouškům pochlubí, když jim tu sluší. Výjimkou není ani Mariana Prachařová, která se zapsala do povědomí diváků především rolí kadeřnice v seriálu Ulice. Na svůj vzhled si potrpí a fanoušky často inspiruje svými modely.

Hvězdy showbyznysu bývají často vzorem a lidé se jim chtějí podobat. A není se čemu divit. Některé celebrity jsou v módním světě jako doma a tím, co si vezmou na sebe, dokáží okouzlit davy. A Mariana Prachařová je rozhodně jedna z těch, co vědí, jak se obléknout.

Potvrzuje to na svém instagramu poměrně pravidelně a ani poslední fotka není výjimkou. Dokazuje to i tím, že za necelých 15 hodin po sdílení si získala už více než 2500 srdíček. A i v komentářích jasně fanoušci ukazují, že je Prachařová jejich vzorem.

Červená je dobrá

Nastal čas na zimní oblečení. I celebrity vyměňují šaty za teplé svetry a pantofle za vysoké kozačky. A Prachařová do nového ročního období vstupuje stylově. Ukázala se v pořádné teplé bundě a čepici a dala najevo, že je na pořádné mrazy plně připravená.

Aby alespoň trochu rozjasnila pošmourné počasí, zvolila sytě červené barvy, kterými ochromila mnoho fanoušků. Červená je barva krásy, lásky a vášně. A to vše v sobě Mariana Prachařová, jak se zdá, rozhodně ukrývá. „Červená karkulka,“ připsala stručně do popisku fotky.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Mariana Prachařová (@maripracharova)

Herečka kromě prošívané bundy oblékla také červenou mikinu a sladila oblečení se sytě rudou rtěnkou, která její úsměv na tváři ještě zvýrazňuje. Na hlavu pak nasadila univerzální černou čepici. V tomhle modelu se nemusí bát vyrazit ani na Aljašku.

Fanoušci závidí

„Tu bundu chci taky,“ svěřuje se jedna z fanynek, která rozhodně není jediná. Hned několik komentářů se totiž shoduje na tom, že to v ní Prachařové sluší a že barvy i model zvolila dokonale. Jak se zdá, herečka opět ukázala, že ví, co se nosí.

„Krásná Mariana i bunda,“ uznává další a následující komentář hodnotí celou fotku stručně a jasně jedním slovem: „Styl.“ Mariana rozhodně není vzorem pro své příznivce jen tak náhodou. Na sociálních sítích se pohybuje už nějakou dobu a zná nejmodernější trendy.

Rozhodně jí ale vždy udělá radost slyšet nějakou tu pochvalu, nebo jenom sledovat, jak pod jejím příspěvkem roste počet srdíček. V tomhle modelu navíc bude k nepřehlédnutí nejen na internetu, ale i na ulici mezi davy. Takže až někde uvidíte krásku připomínající Červenou karkulku, možná je to právě Prachařová.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články