Módní policie: Aleš Cibulka přišel na křest knihy o kloboucích stylově, netrefil ale století

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
deset klobouku jana preucila
Zdroj: Profimedia

Deset klobouků Jana Přeučila. Tak se jmenuje nová kniha Pavla Mészárose, jejíž křest proběhl v nedávné době v pražské kavárně Radiocafé. Samozřejmě se události zúčastnila celá řada celebrit, a některé si dokonce vzaly z názvu knihy inspiraci a oblékly se tematicky.

Jiřina Bohdalová, Eva Hrušková, Ondřej Kepka a samozřejmě Jan Přeučil. To je jen několik celebrit, které se na akci objevily. A všem to opravdu slušelo. Jak se dalo očekávat, Přeučil nezklamal a objevil se v jednom ze svých klobouků, kterými proslul.

Už ale málokdo asi čekal, že by se s kloboukem pochlubil na akci také někdo další. Ačkoli se to dalo čekat, když k tomu název knihy vyloženě vybízí, Aleš Cibulka se svým modelem opravdu zaujal. Oblékl se stylově a usmíval se pro fotografy doslova na všechny strany.

Nespletl si století?

Cibulka dorazil na křest knihy v tmavě modrém obleku s pruhy, s černými naleštěnými botami, bílou košilí a červenou kravatou. To celé doplnil světle šedým kloboukem. Ve spojení s jeho kulatými brýlemi a sympatickým úsměvem nebylo modelu co vytknout.

Jedině snad to, že pro mnohé možná moderátor působil jako z jiného století. Jeho styl byl bezpochyby slušivý, vkusný a oblek mu dokonale padl, svým způsobem ale vypadal trochu jako obchodník z doby před několika desítkami let.

ales cibulka

Zdroj: Profimedia

Možná to bylo oblekem, možná tak trochu i kulatými brýlemi, každopádně se nemá Cibulka za co stydět, protože ukázal, že má vkus a nestydí se ukázat se v něčem trochu jiném. A Přeučil určitě jeho lásku ke kloboukům náležitě ocenil.

Přeučil zazářil v šedém obleku

Hvězdou večera se stal Jan Přeučil, kterému je kniha také zasvěcená. Klobouk u něho nebyl na rozdíl od Cibulky ničím výjimečným, na akci se blýskl šedým kostkovaným oblekem, který doplnil nejen červeným kapesníčkem povytaženým z kapsy, ale také stejně barevným šátkem kolem krku.

deset klobouku jana preucila

Zdroj: Profimedia

I on se na všechny hosty usmíval a nešetřil vtipnými historkami. Stejně jako ostatní hosté si také užíval následný alkoholický přípitek. Žádné módní faux pas se na události nekonalo. Všechny celebrity přišly oblečeny vhodně a zároveň pohodlně.

A ačkoli mnozí z hostů jsou již v letech, nebylo na nich poznat, že by za svými mladými kolegy v zábavě nějak zaostávaly. Zdá se, že smích a dobrá nálada je opravdu tím, co lidi spojuje, a že si společnou akci celá parta slavných osobností naplno užila.

Zdroj: Profimedia

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články