StarDance: Terezu Černochovou a jejího nového tanečního partnera prý pojí něco víc

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
tereza cernochova
Zdroj: Profimedia

Koronavirus řádí a zdá se, že kromě zdraví dokáže také pořádně zamíchat vztahy mezi lidmi. Pro zpěvačku Terezu Černochovou byl tanečník Michal Kurtiš ještě donedávna jen účastníkem předchozích řad StarDance. Teď se ale kvůli nařízené karanténě, v níž uvízli někteří letošní tanečníci, dali dohromady. A mnozí uvažují o tom, zda je to poprvé, co tihle dva spolu něco mají.

Koronavirus vyřadil z pořadu StarDance nejen moderátorku Terezu Kostkovou, ale také celou řadu soutěžících, kteří museli kvůli zákeřné nemoci do karantény. A mezi nimi byl také právě taneční partner Černochové Dominik Vodička. Ta tak v sobotu vystoupila ve společném čísle právě s Kurtišem.

Už delší dobu se ovšem spekuluje o tom, že jejich osudy se protnuly už dávno. Černochová má totiž doma sedmiletou dceru Lauru, nikdo ale netuší, kdo je jejím otcem. Spekuluje se ale, že by to mohl být právě Kurtiš. Napovídá tomu mnohé.

Seznámili se ve StarDance

V roce 2013 se podle všeho Michal Kurtiš s Terezou Černochovou seznámili. Ona mu tehdy pouze fandila z publika. Podporovala také svého kolegu ze skupiny Monkey Business Matěje Rupperta, který se tehdy soutěže zúčastnil.

Nakonec řadu vyhrál právě Kurtiš. Mezi ním a Černochovou tehdy dle Aha! mělo dojít k romantické aférce, kterou ale ani jeden z nich nepotvrdili. Tanečník byl totiž už ve vztahu se svou tehdejší taneční partnerkou Annou Polívkovou.

tereza cernochova michal kurtis

Zdroj: Profimedia

Jenomže když pak po čase byla viděna Polívková společně s Kurtišem, jak spolu vyzvedávají malou Lauru ze školky, začaly se šířit všelijaké zvěsti. Ani jeden z nich se ovšem nechce k této věci vyjadřovat, a tak i po osmi letech je pravda stále skrytá.

Tatínek s dcerou skvěle vychází

Černochová se samozřejmě neubránila mnoha otázkám na téma, kdo je otcem její dívky, kterou sama vychovává. Ona ale neprozradila nikdy víc, než bylo nezbytně nutné. Prozatím se jí daří média držet stranou a vždy říci jenom to, že se má Laura skvěle.

„Laura mi život změnila k lepšímu. Začala jsem konečně dýchat a žít. Kdo nemá dítě, tak to nepochopí,“ odpověděla vyhýbavě na otázku, jak zvládá starost o dívku bez otce. Později ale přiznala, že se tatínek její dcerky s holčičkou pravidelně vídá a skvěle spolu vycházejí.

„Vidí se dvakrát v týdnu a je to znát. Je skvělé, že spolu mají vazbu a milují se. S tatínkem Laury nemáme žádný konflikt a jsem za to moc ráda. Doufám, že to bude pokračovat a Laura díky tomu získá pocit, že není neobvyklé, když nemá doma oba rodiče,“ uvedla již před nějakým časem Černochová.

Zdroj: ahaonline.cz, Blesk, sip.denik.cz

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články