Markéta Konvičková to vyhrála. Její snoubenec je fešák, skvělý pilot a dokonalý otec dcery Amálky

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
marketa konvickova
Zdroj: Profimedia

Markéta Konvičková na sebe poprvé upozornila jako finalistka soutěže Česko Slovenská SuperStar. Dnes už je ale známou zpěvačkou a také maminkou. S výchovou dcery Amálky, které není ještě ani rok, jí pomáhá snoubenec René Kuboš.

Celá řada žen by Konvičkové takového fešáka záviděla. Bývalý moderátor se stal pilotem a dnes se práci věnuje naplno. I přesto se ale snaží udělat si čas i na svá dvě děvčata a malá dcerka ho podle všeho doslova zbožňuje.

Mnoho lidí se možná zajímá, kdy bude svatba. Od zásnub už totiž uběhla dlouhá doba, a pár se tak do roka a do dne vzít jednoduše nestihl. Kdy k tomu dojde, zatím jisté není, na druhou stranu celou řadu věcí už mají jako rodina za sebou.

Nechali jsme to na přírodě

Markéta v jednom z rozhovorů pro média přiznala, že chtěla nejprve svatbu a potom až dítě. Jenomže zároveň prý nechali těhotenství takzvaně na přírodě a řekli si s partnerem, že až to přijde, tak to přijde. A ono se to stalo dříve, než čekali.

„Řekli jsme si, že to necháme na přírodě, buď to klapne teď, za rok, za dva nebo někdy. A ono to klaplo hned. V tom dobrém smyslu slova nám to trochu zkomplikovalo plány zásnub, dostavění domečku a takové to, že nejdřív má být svatba, dům a pak dítě. Máme to úplně opačně,“ zasmála se tehdy.

Nicméně i tak to vypadá, že jsou se snoubencem šťastní a manželství jednoduše počká. Markéta se o dcerku stará a s radostí se dělí na sociálních sítích o každou podařenou fotku, dokonce pro ni nazpívala písničku s názvem AMI. A René pracuje naplno, aby rodinu zajistil, a když je doma, Markéta si libuje, že se o dcerku krásně stará.

Otec roku

Nemusí být den otců, abych věděla, že seš nejlepší táta na světě,“ připsala před časem k jedné z fotografií na svém Instagramu, na které drží René Amálku v náručí. Dodala, že i když její snoubenec hodně pracuje, když je doma, dcerka na něm může oči nechat.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Markéta Konvičková (@marketakonvickova)

Podle fanoušků by si měl tatínek udělat zbrojní pas, protože oči jeho dcerky už teď dostávají každého, kdo se na ni zadívá. V budoucnu by se prý mohly stát lákadlem nejednoho mladíka. Holčička je jednoduše kráska po rodičích.

Zda plánuje pár svatbu někdy v blízké době, zatím jasné není. Jestli oznámí velký den předem, nebo se vezmou v utajení, to se také říci nedá. Jisté ale je, že jako rodině jim to momentálně skvěle funguje a Amálka má dokonalé zázemí a vzor v obou svých rodičích.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články