Maroš Kramár konečně vyvedl přítelkyni do společnosti. Má okouzlující úsměv

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
maros kramar
Zdroj: Profimedia

Do roku 2019 byl Maroš Kramár ženatý. S manželkou Natašou má tři děti – Tamaru, Timura a Marka. Přesto se ale jejich vztah nakonec rozpadl a herec a moderátor byl nějaký čas sám. Teď má ale mladou přítelkyni, se kterou se konečně ukázal na veřejnosti.

Od října roku 2019 má Kramár nový vztah. Ačkoli se po boku své přítelkyně Iny Oravcové objevuje už nějaký ten čas, ze začátku spíše tajil, o koho se jedná. Až teď konečně přišel čas na to, aby se s ní objevil oficiálně ve společnosti.

Ina mu dělala doprovod na filmové projekci Be2Can v Bratislavě. A je třeba říci, že po jejím boku herec celý září a že jim to jako páru opravdu sluší. Kdo ale záhadná přítelkyně vlastně je a jak se s Marošem seznámili?

Manažerka jeho divadla

Nějaké ty informace se do českých médií dostaly již v březnu letošního roku. Tehdy o Kramárovi a jeho přítelkyni něco málo prozradil zdroj z jeho okolí. Alespoň pár věcí se tak fanoušci dozvěděli, ačkoli ani to nebylo příliš.

„Jde o manažerku Marošova divadla Vo veži, je to jeho pravá ruka. Znají se už dlouho, v pracovních věcech mu velmi pomáhá a má na starost i průběh všech představení,“ získal tehdy deník Blesk vyjádření člověka, který má ke Kramárovi blízko. Je jasné, že po rozvodu se ženou nechtěl Kramár vystavovat přítelkyni náporu médií.

maros kramar

Zdroj: Profimedia

Zároveň ale i sám sebe chtěl ušetřit spekulací a pomluv. Proto je pro mnohé fanoušky pochopitelné, že herec, který se v posledních měsících proslavil i díky seriálu Slunečná, delší čas raději vztah příliš na veřejnost netahal.

Někdo se o mě přece musí starat

„Ano, mám přítelkyni. Někdo se o mě přece musí starat!“ řekl před časem moderátor zábavného pořadu Zázraky přírody médiím. Tím ale jeho sdílnost skončila, a fanoušci se tak mohli jenom dohadovat, zda to s ní myslí skutečně vážně a jak dlouho to vydrží.

V současné době je vidět, že i po dvou letech jsou spolu Ina s Marošem šťastní a spojuje je nejen práce v divadle, ale také mnoho dalších věcí. Na společné fotografii z filmové projekce se oba usmívají a je vidět, že vztah jim prospívá.

Kdo ví, třeba se teď Kramár se svými fanoušky bude snažit ohledně svého osobního života komunikovat trochu víc, nebo alespoň prozradí něco málo o své současné partnerce. Jak jinak, než že je vztah vážný a pokračuje dobrým směrem, by si jinak šel společný výlet do společnosti vysvětlovat?

Zdroj: Profimedia

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články