Marta Jandová jako pudl. Nový účes předvedla fanouškům

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
marta jandova
Zdroj: Profimedia

Martu Jandovou známe především jako brunetku s rovnými vlasy, někdy kratšími, někdy delšími. Nyní se fanouškům na Instagramu ukázala v nové podobě, která vás překvapí.

Marta Jandová se pochlubila novým účesem, který je mimo její obvyklý styl. Předvedla nejen dokonalý účes, ale také make-up, který ho skvěle doplnil. Na snímku to Martě ohromně sluší a komentáře jsou jen pochvalné.

Marta je skvělou zpěvačkou i milovnicí zvířat

Pokud se jedná o Martu, určitě ji znáte nejen jako vynikající zpěvačku, ale také osobu, která se věnuje charitativním činnostem nejen na pomoc zvířat. Jako zpěvačka je sice úspěšnější u našich sousedů v Německu, ale i u nás si našla své fanoušky.

V Německu má svou kapelu Die Happy, se kterou sklízí úspěchy za svá alba i koncerty, kterých mají na programu požehnaně. V České republice ji můžete znát z pořadu Tvoje Tvář má známý hlas, kde účinkovala jako jedna ze soutěžících.

Marta vás na první pohled uhrane. Díky fotografii, kterou teď sdílela, jí fanoušci možná ještě přibydou. Ti by si ale měli dávat pozor, Marta je již 7 let vdanou paní, navíc má s gynekologem Miroslavem Vernerem už sedmiletou dceru Marušku.

Druhé dítě je v jejím věku tabu

Její nový snímek, který označila jako „pudlík“, okomentovali také české osobnosti. Komentář přidal například Václav Noid Bárta, který napsal „Libový!!“. Marta je na něm v dobrém rozpoložení, výrazná červená rtěnka a modře namalované řasy podtrhují její krásu.

Své dcerce Marušce chtěla pořídit sourozence, nakonec však byla ráda, že otěhotněla alespoň jednou. Nemohla si najít toho správného partnera, teprve s Vernerem poznala pravou lásku, ale těhotenství přišlo až v jejích 39 letech.

Teď je Martě 47, užívá si rodinného života a nic na světě jí nezabrání tomu, aby měla rodinu na prvním místě. Již několikrát se svěřila, že svou rodinu miluje, navíc už ji ani nemrzí, že je Maruška jedináček. Kolem sebe má i tak spoustu dětí, se kterými si může vyhrát.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články