Ondřej Sokol ze sebe udělal televizní hlasatelku. V blonďaté paruce a obřích brýlích je k nepoznání

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
ondrej sokol
Zdroj: Profimedia

Moderátor a herec Ondřej Sokol je známý tím, že si umí udělat legraci snad ze všeho a za jakékoli situace. Dříve vystupoval v pořadu Partička, skvělé výkony předvedl i jako moderátor, a dokonce i účastník v pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Mimo to ale baví diváky také na svém Instagramu.

Kromě vtipných fotografií se Sokol věnuje také imitaci moderátorů, věštců a teleshoppingových prodavačů. Jeho videa jsou u fanoušků oblíbená a mezi ta, která se těší největší slávě, patří videa s Liběnou Pulírovou.

V minulosti Sokol s otřesnými šaty a parukou vysvětloval lidem, jak to vlastně bylo s americkými volbami. U jeho videa se mohli fanoušci potrhat smíchy, a on se tak po dlouhé době rozhodl, že Liběna Pulírová se na jeho kanál zase pro jednou vrátí.

Na co se těšit v televizi

Ve videu Ondřej Sokol, nebo tedy spíše Liběna Pulírová, představuje divákům televizní program, na který se mnohou v následujících dnech těšit. Každý název filmu či seriálu pak doplní nějakou tou vtipnou hláškou.

„Polda 2. No, tak to bude fajn, my jsme měli taky v práci kdysi člověka, pak jsme po revoluci zjistili, že byl polda. Ale nebudu říkat jméno, bydlí tady čtyři patra nad námi,“ šišlá Sokol v paruce a staromódních šatech. Dokonce si v rámci svého alter ega i namaloval nehty a rty.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Ondřej Sokol (@sokolondrej)

Ačkoli jsou jeho videa s Liběnou krátká, fanoušci je milují a nemohou se dočkat dalšího pokračování. Je tak možné, že se právě na tenhle charakter Sokol v budoucnu zaměří? Rozhodně by si nikdo nestěžoval a zdá se, že by mu to pořádně zvedlo sledovanost.

Liběna na Hrad

„Jé, jak mi Liběna chyběla. Zrovna včera večer jsem si říkala, copak je asi v televizi,“ píše jedna z fanynek a další dodává: „Nemohla by paní Liběna někdy natočit delší video? Hrozně mě baví ty její rozbory TV pořadů poslouchat.“

Liběnu Pulírovou miluje, zdá se, úplně každý. Někteří by ji dokonce i volili na prezidentku, kdyby na to přišlo. „Liběna na Hrad!!! Anebo alespoň do zpráv,“ směje se komentář, jehož autor by rád viděl Sokola v tomto provedení pravidelně ideálně i v televizi.

Prozatím je Liběna Pulírová jen vymožeností Ondřejova Instagramu. Ale kdo ví, třeba se jednou dostane i na televizní obrazovky. A společně s ní třeba i další postavy, které se pravidelně na sociálních sítích moderátora a herce objevují.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články