Ondřej Sokol promluvil o svatbě v Las Vegas s krásnou Nikolou. Překvapil tím, jak to mají s dětmi

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
ondrej sokol nikola
Zdroj: Profimedia

Ondřej Sokol je moderátor a herec, který nedávno prozradil svou budoucnost. Devětačtyřicetiletý Sokol s přítelkyní Nikolou Šantavou bude mít veselku.

A ne jen tak ledajakou. Svou přítelkyni o ruku požádal asi před rokem. Nejednalo se ale o obyčejnou žádost o ruku, Sokol poklekl v nejvyšším mrakodrapu Velké Británie. Také své „Ano“ by si oba měli říct v zahraničí.

Sokol chce mít svatbu ve Vegas

Ondřej Sokol je pověstný svým humorem, kterým nešetřil ani při oznámení místa svatby. „My jsme se bohužel upnuli na to, že se chceme vzít ve Vegas v takzvaném svatebním okénku Drive-Up. Ale do Vegas se teď bohužel nedostaneme.“

„Dobrá zpráva je, že nám to vydrželo a teď se máme ještě líp, než jsme se měli doposud, takže zatím to vypadá, že svatba klapne,“ prozradil v pořadu Showtime. A jak to vypadá s dalším potomkem?

O tom jste možná ani nevěděli, ale Ondřejova krásná přítelkyně Nikola má již také dítě. „My máme totiž tři děti. Niky má ještě svoje dítě a myslím, že jste první, komu jsme to prozradili. A jelikož nejmladší je prvňáček, máme dost i těch dětských starostí,“ šokoval Ondřej.

„Což nezamezuje tomu, že nepřemýšlíme, jestli budeme mít ještě čtvrté dítě, což už je ale poměrně velké číslo,“ přemýšlel nahlas oblíbený moderátor nejen televizních soutěží. Sokol má s herečkou Kateřinou Lojdovou dvě děti, dceru Ester a syna Adama.

Sokol se připravuje na moderování Českého slavíka

I když už to nevypadalo nadějně, anketa Český slavík se znovu vrací na televizní obrazovky. Moderovat ji budou společně Aleš Háma a právě Ondřej Sokol. Zachráncem ankety, která šla na čtyři roky „k ledu“, je Karel Janeček, miliardář a matematik.

Sokol se tak může připravovat na galavečer, na kterém vystoupí spousta českých pěveckých hvězd. Chybět nebude například Ewa Farna nebo Marek Ztracený. Sám Janeček uvedl důvody, proč se rozhodl Českého slavíka zachránit.

„Přišlo mi jako velká škoda, aby největší celonárodní anketa, jejíž název vymyslel už před šedesáti lety Ladislav Smoljak, zkrachovala kvůli špatnému hlasovacímu systému,“ uvedl Janeček pro ahaonline.cz.

Zdroj: Aha!

Autor: Raina TomanováSouvisející články