Martin Donutil přiznal, v čem je jeho slabina. Na co si měl podle otce dávat pozor?

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
donutil affasova
Zdroj: Profimedia

Herecká dvojice Martin Donutil a Sára Affašová jsou párem už nějakou dobu, ale stále rádi vzpomínají na své začátky. O těch se nedávno rozpovídali v talk show 7 pádů Honzy Dědka.

Martin je synem slavného herce a baviče Miroslava Donutila, který ho dokonce před sympatickou herečkou varoval. Mladý pár ale v pořadu vzpomínal především na chvíle, kdy mezi nimi vznikala láska.

Poznali se na divadelní hře, kde herečka potkala i budoucího tchána

„První setkání bylo při zkoušení hry Smrt obchodního cestujícího, tam jsem rovnou potkala i Martinova tátu. My jsme spolu nejprve hráli v divadle, než jsme spolu začali chodit,“ vysvětlila Affašová. Zároveň ale dodala, že tím, jak spolu začali chodit, skončily doby, kdy spolu vystupovali v divadle.

I Martin potvrdil, že svou lásku na divadelních prknech už tolik nepotkává. „Teď se v divadle zdatně míjíme, máme utrum. Mně to celkem vadí. Nedávají nás dohromady, protože se asi bojí, že kdyby se mezi námi něco pokazilo, protože je to ještě čerstvé, křehké, tak abychom jim nepředvedli na jevišti Itálii,“ myslí si herec.

Vztah s herečkou neskončí vždy dobře, a tak Miroslav Donutil svého syna varoval. Ten ale přiznal, že na rady svého otce moc nedá, a tak si jeho slova nebral k srdci ani tentokrát. „Já neposlouchám. Někdy se to vyplatí, někdy ne. To zjistíme. Táta říkal, že je to s herečkou náročný, že lidi závidí, že mají problém s tím, že druhý není doma, s nějakými scénami.“

Martin doufá, že se se Sárou přece jen v nějakém projektu objeví společně, protože jak přiznal, je žárlivý. Stejný problém má také Sára. „Jsme žárliví oba, to je pravda, ale tím, že jsme na tom oba stejně, vykompenzuje se to,“ smála se. Podle jejích slov měli i její rodiče jinou představu o tom, co bude jejich dcera dělat.

Doktorkou se nakonec nestala, jako herečka si svou práci užívá

„Můj tatínek si představoval, že budu doktorka, já jsem si to taky představovala. Měla jsem ráda biologii, chemii. Chodila jsem na osmiletý gympl, byla jsem hodně snaživá. Až do oktávy jsem byla přesvědčená, že půjdu na medicínu nebo výzkumný obor,“ vysvětlila brunetka, která se proslavila jednou z důležitých rolí v seriálu Ulice.

„Šla jsem na molekulární biologii a biochemii organismů a zjistila jsem, že mě to vůbec nebaví. Rozhodla jsem se, že zkusím přijímačky na DAMU a dostala jsem se,“ vzpomínala na dobu, kdy si všechno rozmyslela a dobře udělala.

Affašová o sobě říká, že je kompletní ořech. „Jsem napůl Češka, napůl Slovenka s Arabem, se Syřanem. Jsem kompletní ořech. Tatínek potkal maminku v baru, kde maminka pracovala. Tatínek se sem dostal tak, že se nepohodl se svým tatínkem a zdrhal ze Sýrie,“ řekla mimo jiné také v talk show.

Zdroj: 7 pádů Honzy Dědka, zeny.iprima.cz

Autor: Raina TomanováSouvisející články