Simona Krainová oblékla masivní kožich a i s rodinou všem ukázala, zač je toho loket

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
simona krainova
Zdroj: Profimedia

V létě je příliš horko, v zimě zase zima. Ale právě teď je dokonalý čas na výlety, kdy se není na co vymlouvat. Stačí se trochu lépe obléknout a vyrazit na pořádný výšlap třeba někam na hrad. A přesně tak to vidí i modelka Simona Krainová, která se svou rodinou vyrazila na hrad Loket.

Na svém Instagramu se pravidelně Krainová chlubí se zážitky se svým partnerem i dětmi. Mnohdy tak fanoušky inspiruje k tomu, aby jenom neseděli doma, ale také něco podnikli. A po zhlédnutí série fotek, kterou topmodelka sdílela, se rozhodně nebude jen tak někomu chtít sedět doma.

Možná je výšlap na kopec trochu náročnější, Simona ale ukázala všem krpálům, zač je toho loket, a nakonec se na Loket také dostala. Ona, její partner Karel Vágner, synové a malý čtyřnohý přítel na fotkách dokonce ani nevypadají příliš zadýchaně.

Životní láska

Na první sérii fotek se Simona ukázala po boku svého partnera, kterému v příspěvku vyjádřila svou lásku a poděkovala synovi Maxovi za to, jak je krásně společně vyfotil. „Když se máš o koho opřít. A někdy i do něho,“ napsala se smajlíky k fotce modelka.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený simonakrainova (@simonakrainova)

„Moje životní láska v dobrém i ve zlém. Dnes už vím, že to není jenom fráze,“ dodala. Ona i Vágner na fotce vypadají opravdu spokojeně a zamilovaně a zdá se, že si rodinný výlet s dětmi užili naplno. Ty jsou vyfoceny na dalších snímcích, s kterými se Krainová pochlubila.

Na několika fotkách je i s dětmi a pejskem, na dalších pak ukazuje fanouškům krásy hradu. Loket je místem, které možná po prohlédnutí fotek bude chtít navštívit celá řada fanoušků. Mnozí se dokonce už v komentářích přiznali k tomu, že by mohli po vzoru modelky někam vyrazit.

Ať vám láska vydrží navěky

Fanoušci jsou samozřejmě ohromeni nejen z toho, že Krainová vyrazila do přírody a na hrad, ale také z jejího vztahu k dětem a k jejímu partnerovi. Přejí jim všem proto jenom to nejlepší a komentáře jsou doslova zaplněny pozitivními zprávami.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený simonakrainova (@simonakrainova)

„Krásné, Simonko, ať Vám láska vydrží NAVĚKY, to vám přeji z celého srdce. Krásní jste a jde z vás obrovský klid, pohoda a velká LÁSKA,“ rozplývá se jedna z fanynek. Podobně jsou na tom i další a milými slovy nešetří ani pánové. Číst takové komentáře jistě dělá Krainové radost.

Je tak jasné, že nebude dlouho otálet se sdílením dalších fotek a zážitků a že se vynasnaží fanoušky nezklamat dlouhými prodlevami mezi jednotlivými příspěvky. Už teď se tak mohou těšit na další fotky a připravit si komentáře, kterými Simonu odmění.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články