Simona Krainová má na hlavě pořádný úlet. S rozpuštěnou blonďatou hřívou je konec

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
simona krainova
Zdroj: Profimedia

Změna je život a zkoušet nové věci někdy není na škodu. To si řekla i česká topmodelka Simona Krainová, kterou už jednoduše její obyčejné vlasy nebavily. Svěřila se proto do rukou odbornice, která jí vytvořila na hlavě originální účes.

Dlouhé blond vlasy se dají stylizovat mnoha způsoby. Jenomže rozpuštěná hříva, drdol nebo obyčejný culík už byly pro Krainovou příliš obyčejné. Proto si nechala na hlavě udělat několik různě velkých copánků.

Ty jí společně s řetízky na krku a vhodně zvolenou mikinou dodaly téměř až orientální vzhled. Sama modelka je s výsledkem spokojená, na sociálních sítích ale označila výtvor doslova za úlet. V tomto případě se ale jedná o úlet v tom nejpozitivnějším slova smyslu.

Co je to za africkou krásku?

Je to pořádná změna a na první pohled by možná Krainovou mnozí nepoznali. Snadno by si jí jeden spletl s nějakou africkou kráskou, pro které je právě tenhle styl účesů typický. Když se k tomu ještě přidá opálení a tmavší make-up, dílo je dokonáno.

„Díky za ten úlet na mé hlavě,“ připsala Simona k fotce a poděkovala tvůrkyni za to, že si s jejími dlouhými vlasy dala takovou práci.  I když je vidět, že to bylo nejspíš časově náročné dílo, podle všeho se to vyplatilo.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený simonakrainova (@simonakrainova)

Simona teď může nějaký čas okouzlovat novým vzhledem, jak často si ale nechá něco takového na hlavě vytvořit, je otázka. Zaprvé to zabere hodně času i energie, za druhé je pro mnoho lidí stále kráskou, které nejvíce sluší vlasy rozpuštěné.

Bohyně

Zdá se, že fanoušci jsou z nové Simony nadšeni. Označují ji jako krásku, dokonalou ženu, a někteří dokonce volí i výraz jako bohyně. Nejde ale jenom o vlasy, celkově nový Simonin vzhled přilákal pozornost a lidé si nemohou vynachválit její líčení a outfit.

„Pecka vlasy. A tu mikinu chci taky,“ píše jeden z fanoušků. „Jakou máte rtěnku? A jaký je to odstín, prosím?“ ptá se další. Po názvu rtěnky touží hned několik fanynek. Ostatní nešetří chválou, a Simona si tak může užívat jedině pozitivní komentáře, které jí jistě zvednou náladu za jakékoli situace.

Je jasné, že ať už se modelka ukáže s jakýmkoli účesem, pro fanoušky bude vždy originál. Copánky v africkém stylu jí sluší, neznamená to ale, že by rozpuštěné vlasy nebo obyčejný cop byly nějak špatné. Jakou novinkou překvapí své fanoušky Simona příště?

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články