Martin Kraus se oženil. Vzal si tajemnou veterinářku

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
martin kraus
Zdroj: Profimedia

Slavné osobnosti showbyznysu se velmi často snaží svatbu zatajit a žení se či vdávají jen v kruhu svých blízkých. Dříve či později ale informace o tom, že se jejich rodinný stav změnil, vyjde najevo. Většinou je to jen pár dní po svatbě, jen málokdy se stane, aby si fanoušci půl roku změny nevšimli.

Český herec Martin Kraus je nicméně ukázkou toho, že to jde. Nedávno se přiznal, že už je několik měsíc ženatý, a fanynkám, které si na něj tajně myslely, způsobil šok. Fešák známý z mnoha českých seriálů je totiž ženáčem už od dubna.

Ke svatbě se přiznal v pořadu Showtime a šokoval tím celou řadu lidí. Málokdo by totiž pomyslel na to, že se dá tak dlouho zakrývat tak obrovská změna. Kraus si ale své soukromí střeží a ani o své manželce tak toho příliš neprozradil.

Veterinářka

Martin Kraus už odmalička miloval jízdu na koních. Jeho rodiče vlastní jezdecký statek, na kterém on od narození žije a koně jsou pro něho všechno. Na statku celkově rodina chová 48 koní. Povolání jeho manželky tak rozhodně není od věci.

Dělá totiž veterinářku, takže pokud nastanou se zvířaty problémy, nemusí se hledat řešení daleko. Kraus při těch pár slovech o ní, která v pořadu vyslovil, doslova zářil. „Děláme si legraci, že jsme na sebe zbyli,“ zavtipkoval sice, ale bylo vidět, že je s partnerkou spokojený.

Více než to, čím se živí, o ní ale neprozradil. Koneckonců, nejspíš ji nechce zatáhnout do mediálních afér, to je jasné už z toho, jak dlouho svatbu zatajoval. Fanoušci se tak musí spokojit zkrátka s informací, že je Kraus teď šťastný.

S bývalou partnerkou má dvě děti

Martin Kraus byl tajnůstkařením vždycky tak trochu známý. To, že se mu narodil druhý potomek, také nějaký čas neřekl veřejně. Až později přiznal, že s partnerkou Klárou má syna Filipa a dceru Andulu. Děti jsou pro něho vším.

Dokonce si nechal jejich jména a data narození vyrýt na přívěšek, který prý nosí všude s sebou. Nicméně jeho vztah s matkou dětí se nakonec rozpadl a on teď našel štěstí jinde. Jeho lásku k dětem to nicméně, doufejme, nijak neovlivní.

Kraus teď nadšením celý září a fanoušci konečně po odhalení jeho tajemství vědí proč. Pokud si chcete jeho radostný obličej vychutnat v televizi, příležitostí máte hned několik. Tenhle herec se totiž neztratí a ještě nějaký čas se na obrazovkách objevovat bude.

Zdroj: Blesk, Aha!

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články