Martin Maxa tokal na premiéře Jamese Bonda s nádhernou blondýnkou. Je o 36 let mladší

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
martin maxa
Zdroj: Profimedia

Martin Maxa sice letos oslavil šedesáté narozeniny, ale rozhodně to na něm není znát. Nejsvalnatější zpěvák tráví hodiny v posilovně a na jeho figuře je to znát. Nikoho by tak nepřekvapilo, že by si našel o hodně let mladší dívku. Kdo je tajemná Anežka, kterou vzal na premiéru Jamese Bonda?

Půvabná dívka, která na slavností premiéře nejnovější bondovky Není čas zemřít dělala doprovod zpěvákovi Martinu Maxovi, nedala spát mnoha fotografům.

V tu chvíli tak byla zajímavější než Martinova vypracovaná postava. Pohledná kráska se po jeho boku pohybuje už několik měsíců, proto bylo i víceméně očekávatelné, že s ním dorazí i na premiéru.

Jen manažerka, nebo i něco víc?

Nicméně se ale nejedná o jeho nový vztah. Minimálně ne ten osobní, ale jen o ten pracovní. „Je to moje nová manažerka, pracuje pro mě čtvrt roku,“ řekl serveru Super.cz na konci srpna Martin Maxa.

Čtyřiadvacetiletá Anežka se mu v posledních měsících stará o sociální sítě, ale na premiéře to mezi nimi jiskřilo.

maxa anezka

Zdroj: Profimedia

Proti tomu se zpěvák ale ohradil. „Anežce je dvacet čtyři, to už by bylo o zdraví,“ smál se zpěvák. Po jejím boku se mu jistě i lépe zapomene na loňský rok, který pro něj, stejně jako pro mnoho umělců, nebyl vůbec pozitivní.

Kromě toho na něj vyskočila i několik let stará kauza s údajným napadením ženy a důchodce.

Jeho přítelkyně obvinění nezvládla

Se zpěvákem se tak rozešla matka jeho dětí. „Byl to těžký rok, kvůli kterému jsem přišel o práci, děti se dočkaly šikany, ona podle lidí z našeho malého města měla parohy. Zkrátka to nezvládla a vztah ukončila,“ přiznal Maxa. Teď žije sám v Roudnici nad Labem, zatímco jeho rodina zůstala v Litvínově.

Dále se ani netají tím, že na své figuře maká i po šedesátce. Denně cvičí a hlídá si stravu, ale také podle fotek z premiéry pravidelně chodí do solárka.

Takové opálení by totiž jen tak někomu nevydrželo. Třeba se na něj konečně usměje štěstí a rány z loňského roku mu pomůže Anežka zacelit.

Zdroj: super.cz, expres.cz

Autor: Barbora TurkováSouvisející články