Martina Pártlová ukázala malou Stellu. A rovnou ji dala do postele k možnému nápadníkovi

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
martina partlova
Zdroj: Profimedia

Martina Pártlová porodila ve stejný den a ve stejné porodnici jako její kamarádka Nikol Štíbrová, dnes již provdaná Leitgeb. Na svém instagramu nedávno sdílela fotografii, na které leží její maličká holčička společně v posteli s malým Mauglím, kterému tak přezdívá jeho maminka Nikol.

K příspěvku napsala Pártlová vtipný text: „Rozděleni v porodnici… Kdo by to řekl, že spolu skončí tak brzo v posteli. Bohužel tady to vypadá, že plamínek vášně byl už dávno uhašen…“

Fanoušci ji kritizovali, že dceru málo ukazuje

Po porodu malé Stelly se Martina stáhla do ústraní a užívala si nejen miminka, ale také svého přítele. Fanouškům se to ale nelíbilo a chtěli, aby poslala pár fotografií své dcery a také odpověděla na několik otázek.

Zpěvačka jim vyšla vstříc a opravdu pravidelně dává fotky na instagram. Martina po dítěti toužila dlouhá léta, ale bohužel se nenašel vhodný partner. Dočkala se tak až ve svých 42 letech a jak vidno, je teď opravdu šťastná.

Josef Vařeka je pyšným otcem a o maličkou se velmi hezky stará. Martina je pověstná svým humorem, který nemusí sedět každému.

„Já su tak šťastné… jediný, co si přeju, aby ta moje holka byla celej život zdravá a nikdy se jí nic nestalo. Z baráku ani na krok, Pepino. Minimálně do tvých 40… radši 50. Jen přes moji mrtvolu.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Martina Pártlová (@martinapartlova)

Obě mají za sebou koronavirus, ale rychle se uzdravily

Podle slov Martiny to nebylo jednoduché období, ale mají ho za sebou, a i s těžším průběhem to zvládly. Martina si jen postěžovala, že se jí po prodělaném covidu ještě úplně nevrátil čich ani chuť. Sledující ale mohou být spokojení.

Martina pravidelně přidává příspěvky, které doprovází vtipným textem. „Tuhlens se mě tu někdo ptal, proč mám tak málo fotek Stelly… Věřte mi, že nemám, fotím ji každej den, od rána do večera… Řekla jsem si, že si ji zaznamenám v každým oblečku, kterej jí koupím.“

A jak řekla, tak udělala. Přidala totiž koláž fotografií, na kterých byla malá Stellinka opravdu v 36 různých oblečcích.

Je vidět, že si Martina mateřství užívá, a proto nemá takovou potřebu komunikovat s ostatními. Za sebou už mají dokonce rodinou dovolenou.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články