Martu Kubišovou trápí zdravotní problémy: Kvůli bolestem sotva vstala z postele. Líbil by se jí asistenční pes

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
marta kubisova
Zdroj: Profimedia

Zpěvačka Marta Kubišová se objevila na oslavách 20 let fungování centra Helppes, jehož vznik tenkrát podpořila. Zvládla to i přes bolesti nohou, které ji trápí. Dokonce se nechala slyšet, že by se jí hodil nějaký ten psí pomocník.

Marta Kubišová je velká psí milovnice. Dokazuje to i na veřejnosti nebo v televizi. Kromě toho, že se účastnila oslav založení již zmíněného centra, uváděla také pořad Chcete mě?

Nemohla vstát z postele

Ačkoliv by se pro ostatní, a čtyřnohé mazlíčky obzvlášť, rozdala, musí myslet i na sebe a na své zdraví. Ráno před akcí totiž nebyla zrovna v kondici.

„Včera jsem trochu prochladla a ráno jsem nemohla kvůli bolesti nohy vstát z postele. Ale musela jsem se vybičovat, protože tady bych opravdu chybět nemohla,“ citoval Kubišovou deník Aha!

Pro ten i dodala, že uvažovala i o asistenčním psovi pro starší lidi, ale prý to bere s humorem. „Dokonce jsem ráno vtipkovala, že by se mi zrovna jeden asistenční pomocník hodil. Umím si představit, že i starším lidem mohou pomáhat,“ nadhodila neotřelou myšlenku interpretka hitů Modlitba pro Martu, Nechte zvony znít či Depeše.

Během lockdownu byla radši doma

Kubišová se momentálně stará o nejen o svého jorkšíra, který prý během lockdownu nabral nějaké to deko. Zpěvačka totiž trávila většinu času raději doma. A dle jejích slov jí to ani nevadí – kariéra, kterou ukončila před pár lety v den svých 75. narozenin, jí nechybí.

„Já jsem ráda doma se svými miláčky. Nedávno mi říkala dcera, že bychom mohly někam vyrazit, ale já nenávidím balení. Asi to bude tím, jak jsem stále někde jezdila, tak jsme nikam nejely,“ dodala Marta.

Je pravdou, že na veřejnosti jsme tuto šarmantní dámu dlouho neviděli. Kromě akce Helppes se ale také ukázala před měsícem na svatbě svého promotéra Petra Větrovského, kde si dokonce s Olgou Lounovou střihla píseň Protože to nevzdám.

Zdroj: Aha!, Blesk

Autor: Alice KonopáskováSouvisející články