Michaela Kuklová ví, proč onemocněla zákeřnou rakovinou. Svá prsa už má ale zpět

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
michaela kuklova
Zdroj: Profimedia

Zhruba před rokem byla Michaele Kuklové diagnostikována rakovina. Od té doby pro ni nastalo to nejtěžší období v jejím životě. Musela pravidelně navštěvovat lékaře, pozměnit životní styl a nakonec bohužel přišla i o prsa. Díky tomu se jí ale nakonec podařilo zákeřnou nemoc porazit.

Od samého začátku byla Kuklová připravená rakovinu porazit. Její příchod ale očekávala. Podle jejích slov za to mohly především stresy, které zažila v manželství s Jiřím Pomejem. Přiznala se k tomu v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS.

„Stresy, které jsem za život zažila, byly tak silné, že by mě překvapilo, kdyby mě tahle nemoc minula,“ řekla Kuklová. S Jiřím Pomejem tvořila pár celkem 13 let. Kvůli němu se dostala do dluhů a dalších problémů, které jí se stresem příliš nepomohly.

Úspěšně ji porazila

Když Kuklová zjistila, že má rakovinu, bojovala. Nevzdala se a podle mnohých je to jedním z důvodů, proč se jí nakonec podařilo zvítězit a nemoc porazit. Pokud se totiž člověk předem vzdá, je pro tělo mnohem složitější se s nemocí poprat.

Herečka musela podstoupit operaci obou prsů a celkově jí lékaři odebrali dvanáct uzlin. Podle jejích slov byla ze ztráty ňader zdrcená. „Hodně mě to trápilo. Říkala jsem si, že jsem ještě mladá a chci mít normální intimní život, záleželo mi i na tom partnerovi,“ vysvětlila.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený SHOWTIME (@showtime_cnnprima)

Přesto ovšem prý neměla z nemoci strach a tak nějak tušila, že pokud se nepřestane rvát, zkrátka nemá šanci prohrát.„Rychlá rozhodnutí jsem přijímala hlavně kvůli svému synovi. Být na světě kvůli němu bylo pro mě prioritou. Vůbec jsem si nepřipouštěla, že by to nemělo dopadnout,“ dodala.

Prsa má zpět

Poté, co se Kuklové podařilo rakovinu porazit, jejím velkým snem se stalo vypadat opět jako žena. A to se vším všudy. Díky moderním lékařským technologiím je to naštěstí možné, dnes už tak má herečka opět hrudník na svém místě. Na první pohled by nikdo nepoznal, čím si prošla.

„Zaplať pánbůh, už mám svoje prsa zpět. Teď jsem čerstvě po plastické operaci, kde mi prázdný prostor vyplnily silikonovými implantáty,“ svěřila se v médiích. Otevřeně mluvit o svém těle jí problém prý nikdy nedělalo.

„Minimálně pět neděl musím nosit stahovací podprsenku a pás, takže na sebe musím být opravdu hodně hodná,“ dodala závěrem.

Je jasné, že ona i její okolí se teď budou soustředit především na to, aby byla v pohodlí a mohla se brzy vrátit do úplně normálního života.

Zdroj: Instagram, CNN Prima NEWS

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články