Michaela Ochotská zveřejnila svůdnou fotografii z postele a přidala životní moudro

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
michaela ochotska
Zdroj: Profimedia

19. říjen je velký den pro všechny Michaely. Právě tohle jméno se totiž v tento den objevuje v kalendáři, a kdo tak zná nějakou Michaelu, honem jí běží popřát k svátku. Nejen rodina, ale celá řada fanoušků si vzpomněla i na herečku a moderátorku Michaelu Ochotskou, která za přání poděkovala na svém Instagramu.

Toho, že na ni lidé myslí, si herečka neskutečně váží. Proto považovala za svou povinnost poděkovat všem, kteří si vzpomněli. Odepisovat ale každému zvlášť by bylo náročné, a shrnula to tak v jednom příspěvku.

Navíc všechny, kteří ji sledují, odměnila fotografií z ložnice, na které je v černé noční košilce a podle všeho se z ní některým fanouškům podlamují kolena, zatímco jiným stoupá tlak. Ochotská jednoduše ví, jak si svátek užít.

O čem je život

V příspěvku zaujala Michaela nejen fotografií, ale také popiskem, který k němu doplnila. Předala totiž fanouškům životní moudro, které jí pomáhá vychutnat si každý nový den naplno. A citát se, zdá se, mnoha lidem zalíbil a souhlasí s ním.

„Život není o počtu nadechnutí, ale o chvílích, co nám dech berou,“ napsala Ochotská. „Všem vám moc děkuji za přání,“ dodala. Tím samozřejmě nejen poděkovala všem, kteří už jí popřáli, ale upozornila i ty, kteří zapomněli, že mají šanci chybu napravit.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený MICHAELA OCHOTSKA (@michaelaochotska)

Není proto divu, že mnoho lidí této příležitosti využilo a pod fotkou dodatečně Michaele gratulují, někteří dokonce přiznali, že mají nějakou tu Michaelu mezi svými blízkými a jen díky tomuto příspěvku si vzpomněli, že by jí mohli popřát. Zdá se, že možná Ochotská zachránila nejedno přátelství.

Fotka, ze které se tají dech

Chválou fanoušci rozhodně nešetří. Někteří dokonce přidávají dvojsmyslné komentáře, které naštěstí Míša bere jako komplimenty a směje se jim. „To zase budou sny,“ usmívá se jeden z mužů, kteří pod fotku komentář přidali.

„Jste krásná a dokonalá. Ta fotka je jednoduše dechberoucí. Taky vám přeji dodatečně všechno nejlepší,“ přidává se ke gratulacím a pochvalám další příspěvek. Ten je od jedné z žen, které Michaelu sledují. Je tak vidět, že pochvaly se jí dostává nejen od mužů.

Je jasné, že tahle herečka ještě mnohým překvapí. Podobně svůdných fotek se totiž na jejím Instagramu nachází celá řada. Před týdnem například sdílela fotku ve vysokých kozačkách, kterou dostala celou řadu pánů do kolen. Fanoušci tak netrpělivě čekají, co přijde dál.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články