Michal David se bojí o svůj milionový majetek. Hrozí mu strašná katastrofa

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
michal david
Zdroj: Profimedia

Michala Davida zná každý, kdo alespoň trochu sleduje českou hudební i filmovou scénu. Je to člověk, jehož hity vám zůstanou v paměti. Hitmaker, kterému je již 61 let, se nedávno svěřil se svými obavami. 

Měl totiž odletět na Kanárské ostrovy, kde měl pracovat na své nové desce. Bohužel mu ale plány zkomplikoval výbuch sopky.

David se bojí o svůj dům, který má v zasažené oblasti

Výbuch tamější sopky překvapil nejen obyvatele přilehlého okolí, ale také zpěváka, který v oblasti vlastní dům. „Doufal jsem, že to udělám právě na Kanárech, i když nevím, jestli tam poletíme kvůli té soptící sopce,“ svěřil se pro Super.cz.

„Ona sice soptí na ostrově La Palma, což je nějakých 300 kilometrů, ale přece jen nevíme, co ta láva udělá, když půjde do moře. Takže čekáme, co nám řeknou seizmologové,“ pokračuje český zpěvák, která má na kontě několik slavných písní.

Na Kanárech chtěl David udělat nejen desku, ale také se připravit na nové halové turné, které by mělo proběhnout v listopadu a prosinci. Nedávno se objevil na party kasina, kam dorazil i se svou ženou Marcelou.

S manželkou strávili na Kanárech hodně času během pandemie

Michal David trávil dle deníku Aha! na Tenerife spoustu času hlavně během pandemie a dal tam do kupy desku Moje zapomenuté ploužáky 1. Teď by chtěl pracovat na pokračování.

S manželkou jsou svoji již 37 let, takže určitě všechny zajímá, jak to dělají, že nemají ponorku.

„Máme se rádi, pořád to funguje, pořád si máme co říct. Měli jsme štěstí, že jsme takové spřízněné duše a rozumíme si. Hádáme se minimálně, ale to spíš diskutujeme. Hádky a scény, to u nás nefunguje. V každém manželství jsou samozřejmě krize, ale vždycky jsme je uměli překonat,“ svěřil se hitmaker.

Jeho hity najdete hlavně v českých starších filmech, milují je děti i dospělí, kteří na nich vyrůstali. Nyní musí Michal David počkat, jestli se vůbec na Kanárské ostrovy bude smět vycestovat.

Sopka Cumbre Vieja je sice od jeho domu daleko, ale láva se může dostat do moře a způsobit obrovské škody.

Zdroj: Super, Aha!

Autor: Raina TomanováSouvisející články