Milan Šteindler ukáže v seriálu svou úchylku. Skousnout ji musí Sara Sandeva

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
milan steindler
Zdroj: Profimedia

Milan Šteindler se v seriálu Dvojka na zabití ukáže v pravém světle. Herečka Sara Sandeva, která tu hraje vyšetřovatelku, na vlastní kůži zakusí jeho úchylku.

Co by Karolína Světlá se s vyšetřovatelem Dlouhým, kterého hraje Šteindler, pravidelně potkává. Je to sice starší chlap, ale rozhodně se nebojí vyrazit do terénu, i kdy už má svoje léta odpracovaná.

Šteindler má slabost, kterou pozná právě Sandeva

Dlouhý má bohužel jednu slabost, kvůli které je ochotný vyrazit z kanceláře, kde pracuje poslední roky, do terénu. O jakou se jedná, brzy zjistí Světlá v podání mladé herečky. Parťáka Sandevy hraje Jakub Prachař, v seriálu Martin Rykl.

Již od začátku vysílání je vidět, že má problémy v soukromém životě. Neumí jednat se ženami, raději se pustí na plný plyn do práce. Po několika dílech uvidíte, že se konečně dostavil k psycholožce, aby si vyřešit své problémy.

Ta na něj jde zhurta, doporučí mu nezávazné nepracovní rozhovory, které si má zkusit právě se svou kolegyní Světlou. Jak rozhovor dopadl, si diváci seriálu umí představit. V každém díle se objeví nový případ, který tato povedená dvojka musí vyřešit.

A o jakou slabůstku se tedy jedná? Možná budete překvapeni, v ukázce dalšího dílu je překvapená i sama Sandeva. Vyšetřují vraždu u vody, herečka stojí a Šteindler vedle ní klečí. Neustále se jí divá na nohy… A brzy pochopíte, že vyšetřovatel Dlouhý miluje sandály, které má Sandeva na nohou. Ukázku najdete na zeny.iprima.cz.

Sandeva tvoří s Prachařem pár i v soukromí

Mladá krásná herečka a talentovaný herec, to je spojení, které vynikne nejen na place. Po mnoha šuškandách tak Prachař se Sandevou potvrdili, že jsou spolu jako pár. Padli si do oka právě při natáčení seriálu Dvojka na zabití, a i když ze začátku mlžili, nakonec vztah potvrdili.

Prachař jako Rykl platí za nesympatického vyšetřovatele, jeho kolegyně je pro změnu rázná a s ničím se nemaže, i když je podstatně mladší. Saru Sandevu budete znát také se seriálu Ulice, kde měla jako velmi mladá dítě, ale s jeho otcem se rozešla.

Prachař jde z jedné role do druhé. Věnuje se zpěvu, herectví a také působí v pořadu Máme rádi Česko, kde vystupuje společně s kolegy a soutěží proti jinému týmu, jemuž šéfuje Vojta Kotek.

Držme Jakubovi palce, ať mu to s mladičkou kolegyní vydrží.

Zdroj: TV Prima

Autor: Raina TomanováSouvisející články