Milan Šteindler se stal obětí domácího násilí. Je těžké si představit, co v manželství prožíval

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
milan steindler
Foto CNC: Marek Pátek / CNC / Profimedia

Milan Šteindler je oblíbeným komikem a hercem, kterého můžete aktuálně vidět v televizním seriálu Dvojka na zabití. Pro zeny.iprima.cz zavzpomínal na své manželství, ve kterém dokonce došlo k týrání.

Na své 25 let trvající manželství herec nevzpomíná zrovna v dobrém. Podle jeho slov to doma byla doslova Itálie. Jeho žena Jana mu prý ze života udělala takové peklo, kdy došlo k i fyzickým napadením. S Janou má Milan dvě děti – Johanu a Olivera. Jak u nich probíhal takový „normální“ den?

Sám se označil za oběť domácího násilí, ale až po letech

O svých problémech mluvil Milan až po nějaké době. „Denně byl na pořadu řev a agrese. Fackovala mě, škrtila, mlátila, kopala mezi nohy. Když jsem jen zvedl ruce, lehla si na zem a křičela: Děti, tatínek bije maminku,“ popisuje hrůzy slavný herec.

K ještě horším útokům došlo, když Milan Janě oznámil, že podal žádost o rozvod. Všichni sice bydleli pohromadě, ale žili si každý podle svého. Některé činy jeho bývalé manželky jsou opravdu k neuvěření.

„Vrchol přišel těsně před mým odchodem. Začal jsem se zamykat v pokoji, a když jsem jednou zapomněl, polila mi ve spaní rozkrok lepidlem.“ Herec doteď nerozumí tomu, kde se v Janě vzalo tolik zloby, že dokázala dělat tak hrozné věci.

Podle Milana chtěla Jana hlavně peníze: „Říkala, že si neplním svoje povinnosti. Ale byly to většinou iracionální útoky. Zvlášť, když pila alkohol, který kombinovala se sedativy. Měl jsem pocit viny, že se asi dostatečně nevěnuju dětem. Ale ona chtěla stále více peněz a já jsem musel být víc v práci,“ vysvětluje.

I po rozvodu problémy pokračovaly, dnes už je všechno v normálních mezích

I když už byli rozvedení, každý žil jinde a měl svůj vlastní život, Jana se nebála přijít do hercova bytu a ničit, co jí přišlo pod ruku. „Stejně přišla a rozkopla mi dveře u bytu, zničila mi auto. Zastavila se za mnou v divadle, nalila se, a protože se jí nezdálo moje vystoupení, dala mi do držky přímo v divadle před svědky.“

Herec také popsal, jak mu žena vyrazila zuby, dokonce mu hnula s páteří, kvůli čemuž  nemohl jedenáct dní hrát a byl velmi omezený v pohybu. Jana ze Slovenska temperament možná měla v krvi, ale tohle chování už je za hranicí.

„Byla hezká, bezprostřední, otevřená, temperamentní a energická. Tehdy jsem to obdivoval,“ přiznal svou slepou lásku Milan. Po sedmi letech ale přišla první krize, ve které po něm žena házela popelník, anebo ho vzala do kravaty tak, že nemohl pořádně dýchat.

Dnes jsou bývalí partneři známými, i když k přátelství to má ještě možná daleko. Šest let po rozvodu se dokonce Jana objevila na premiéře filmu Cesta domů, ve kterém Milan účinkuje. Herec se ještě před rokem měl ženit s mladší přítelkyní Kateřinou, nakonec ale ze svatby sešlo. Nyní ho můžete potkávat v doprovodu krásné zrzky s dlouhými vlasy.

Zdroj: zeny.iprima.cz

Autor: Raina TomanováSouvisející články