Miluše Bittnerová má geniální vychytávku, jak vyzrát na poporodní kila. Její rada se bude hodit každé ženě

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
miluse bittnerova
Zdroj: Profimedia

Po porodu každá žena přibere. Většinou se pak snaží dostat se zpět na předporodní váhu, stresuje se tím, že už není pro svého partnera dost přitažlivá a má se svým tělem obecně problémy. Miluše Bittnerová si s tímhle ale hlavu nedělá. V médiích se svěřila, jak problém vyřešila.

Jsou to už dva roky, co herečka známá především díky seriálu Vyprávěj porodila. Dodnes se jí nepodařilo shodit, nicméně i se svou poporodní váhou je spokojená a navíc vypadá podle mnohých skvěle. Jejím trikem je podle všeho nedělat si s ničím hlavu.

„Mám ještě něco nahoře, ale nestřílím se z toho,“ oznámila deníku Expres herečka s úsměvem. A podle všeho tenhle její jednoduchý fígl funguje snad úplně na všechno. Jednoduše přijmout věci tak, jak jsou. Možná by to mohl občas zkusit každý z nás.

Za své vnady se nestydí

Miluše Bittnerová je žena, která se zkrátka nestydí za to, jak vypadá. Vnadná herečka nikdy neměla problém ukázat světu, co jí příroda nadělila. Často se tak ve společnosti ukazuje i v šatech s hlubokým výstřihem a přitahuje pozornost všech mužů.

Ženský dekolt a oblé křivky jsou tím, co na ní lidi na první pohled zaujme, nikdo to ale nepovažuje za nic špatného. A tak herečka moc neřeší, že by mohla pár kilo shodit. Vždyť už takhle vypadá skvěle, tak proč by se trápila tím, že váha nejde dolů?

Že nikdy nebude mít míry jako modelka, si dobře uvědomuje, ale ani trochu jí to nevadí. Přiznala to na akci u příležitosti představení nové pánské kosmetiky, kterou uváděla. Nejen jejího sexy vzhledu, ale také její povahy si fanoušci cení.

Nesloží ji vůbec nic

Nadváha není tím jediným, co Bittnerová pomocí svého fíglu porazila. Vypadá to, že si jen tak z něčeho hlavu nedělá a díky tomu je šťastná. Když se rozváděla se svým prvním manželem, přešla to s úsměvem.

Když procházela problémovým těhotenstvím nebo když si zlomila nohu, humor byl to, co jí pomohlo těžké chvíle překonat.

Je možné, že se silně jen tváří a vnitřně problémy prožívá tak, jako každý z nás, je ale skvělým příkladem pro každého, kdo se složí i z maličkostí.

„Já si chci hlavně užívat s dcerou než řešit, kde mám jaký špek. Ale jednou si je nechám odstranit,“ zasmála se. Dodala, že některé kousky oblečení si nakoupila ve více velikostech. Ty větší nosí teď, a pokud se jí někdy podaří zhubnout, oblékne se do těch menších.

Zdroj: sip.denik.cz, kafe.cz, ahaonline.cz

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články