Mirai Navrátil se ztrácí před očima. Jeho proměny si všimnete okamžitě

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Navratil Mirai
Zdroj: Profimedia

Zpěvák a frontman skupiny Mirai se doslova ztrácí před očima. Spousta lidí v jeho okolí má o něj strach a radí mu, ať už hubnutí raději nechá. On se však brání, že kila jdou dolů sama, tedy bez ohledu na jeho vůli. Vzhledem k tomu, že teď pilně trénuje na soutěž StarDance, dá se předpokládat, že příčina bude zřejmě ukryta tam.

Pokud někdo v poslední době někde zahlédl zpěváka a kytaristu Miraie Navrátila, nejspíš ho velmi překvapil jeho vzhled. Hudebník nikdy nebyl vyloženě silnější postavy, ale nyní je spíše „kost a kůže“.

Vysvětlení na Instagramu

Jeho přátelé i fanoušci si jeho změny v tělesné konstituci začínají stále více všímat, dokonce se i obávají o jeho zdraví. Sám Mirai si je svého vzhledu, kterým může děsit okolí, vědom. Proto se o tom rozepsal na svém instagramovém účtu.

Pod svou fotku, kde uvádí, že se hodil do gala kvůli volbám, přidal stručný, ale jasný dodatek. „PS: Až se potkáme, neříkejte mi prosím, že jsem zhubl. Už nechci, ale nějak to nejde zastavit, tak mě to začíná sr*t :D,“ popsal situaci s humorem sobě vlastním.

StarDance se rovná ztráta kil

Vzhledem k tomu, že fotka vznikla na Kavčích horách při nacvičování na taneční show StarDance, které je mladý zpěvák účastníkem, je důvod jeho ztráty váhy nasnadě. Rozhodně by nebyl prvním ani posledním účastníkem, který při velmi náročných trénincích zhubl.

Spíše naopak, povedlo se to v různé míře téměř každému. Snad nejvíc shodil během soutěže Richard Genzer, a to pětadvacet kilogramů. Mahulena Bočanová ztratila 18 kilogramů a Xindl X jedenáct kilo. Tak uvidíme, kdy se váha ustálí mladému hudebníkovi.

Mirai Navrátil je členem osazenstva jedenácté řady StarDance, která se začne vysílat na České televizi již tento měsíc. Spolu s ním tam budou například zpěvačka Tereza Černochová, dále herečky Simona Babčáková či Marika Šopovská a herci Jan Cina a Zdeněk Godla.

Držitel ceny Anděl

Mirai Navrátil je zpěvák, kytarista a také frontman úspěšné skupiny Mirai. Narodil se 11. srpna 1992 v Japonsku, odkud pochází jeho matka. Ve třech letech se přestěhoval do Čech. Vystudoval zde gymnázium a Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně.

Kapelu založil Navrátil v roce 2014 společně s bubeníkem Šimonem Bílým. První EP kapela vydala v roce 2015 a neslo název Cesta z města. Značný úspěch zaznamenal stejnojmenný singl, který se stal v roce 2016 druhou nejhranější tuzemskou písní českých rádií.

Ještě většího úspěchu dosáhla kapela v roce 2017 s písní Když nemůžeš z alba Konnichiwa. Za to dostala od vydavatelství platinové album. Za píseň pak v rámci Českého slavíka 2017 získala ocenění za nejoblíbenější a nejstreamovanější píseň. V rámci udílení cen Anděl se kapela stala objevem roku.

Zdroj: Instagram, Super.cz, Wikipedie

Autor: Markéta MladáSouvisející články