Týnuš Třešničková už své jizvy neskrývá. Její hluboký výstřih ukázal úplně vše

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
tynus tresnickova
Zdroj: Profimedia

Týnuš Třešničková je česká youtuberka, která před nedávnem vyděsila své fanoušky, když se stala jednou z aktérek nehody v turecké restauraci. Během ukázky flambování se na ní vznítilo oblečení, a ona tak přišla ke zraněním, se kterými musela být delší dobu v tamní nemocnici.

Dnes už je Třešničková doma a vyrovnává se s jizvami po těle, které jí po popálení zůstaly. Kromě rukou je má také na hrudi, kterou původně zakrývala a styděla se za ni. Dnes si ale uvědomuje, že jizvy ji vlastně dělají výjimečnou a není třeba je schovávat.

Nedávno tak zveřejnila na sociálních sítích sérii fotek, na kterých odhaluje i popálené části svého těla. Ukazuje tím, že se v životě může stát člověku cokoli, on by měl být ale vždy rád, že to nedopadlo ještě hůř.

Není to tak snadné, jak si lidé představují

Youtuberka má na svém Instagramu přes 400 000 sledujících. Vzhled pro ni byl vždy důležitý, rozhodně ale ne důležitější než zdraví. Mnoho fanoušků ji podporuje tím, že jizvy si může přece nechat odstranit. A to má také Třešničková v plánu.

Podle jejích slov to ale není tak snadné, jak to vypadá. Odstranění jizev je totiž tak trochu běh na dlouhou trať a rozhodně to není o jedné operaci, která by hrůzný zážitek z jejího života vymazala. Bude to chtít čas a ona se do té doby rozhodně nehodlá zahalovat.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Týnuš Třešničková (@tresnickova)

„Kéž by to bylo tak easy, jak si někteří představujete, jen tak jizvu odstranit. Jizva je hloubkové poranění kůže a jen tak odstranit nelze. Jde zlepšovat lasery a dalšími estetickými zákroky postupně. Je to běh na dlouhou trať a i já plánuji podstupovat další zákroky pro zploštění a zlepšení jizviček,“ prozradila žena.

Nikdy se nelituju

Jeden z fanoušků se Třešničkové přes internet zeptal, zda měla někdy ohledně svých zranění slabou chvilku. Následky jsou přeci jen viditelné a mnohé zajímá, zda někdo, kdo měl krásné tělo, po takové události cítí nějakou tu změnu.

„Nemám a ani jsem nikdy neměla. Nikdy se nelituju. Spíš mě občas mrzí při vybírání oblečení, že si nemůžu dovolit odhalenější střihy kvůli jizvám, ale k tomu se postupně dopracovávám a s každým pokrokem mám radost, že jsem zase blíž k tomu cítit se dobře v čemkoliv,“ odpověděla na dotaz youtuberka.

Jizvy prý bere jako součást svého těla. Jednoduše se to podle ní stalo a je třeba se s tím vyrovnat. „Navíc je to jen estetická vada, mohla jsem být slepá apod., takže nějaké jizvičky jsou to nejmenší,“ uzavřela nakonec celé téma.

Zdroj: Instagram, Blesk, expres.cz

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články