Katka Brzobohatá ze skupiny Holki se pochlubila svými ňadry rok po plastice. Je na ně náležitě pyšná

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
katka brzobohata
Zdroj: DANIEL CERNOVSKY / CNC / Profimedia

Kateřina Brzobohatá je členkou skupiny Holki, která slavila úspěchy hlavně v minulosti. Skupinu tvořila čtyři děvčata. A právě Katka byla jednou z těch, které podstoupily plastiku prsou.

I rok poté je se svým rozhodnutím spokojená a nic by na něm neměnila. Katka je trojnásobnou maminkou a pro plastiku se rozhodla proto, že nebyla spokojená s tvarem prsou, která nebyla po kojení podle jejích představ.

Prsa ukázala na Instagramu

Na Instagramu se fanouškům svěřila, že je spokojená s tím, že se rozhodla nechat si prsa upravit. Na sobě má také kvalitní podprsenku, která ještě vyzvedne přirozenost jejích prsou. Po třech dětem je spokojená se svou postavou, kterou jí hodně žen závidí.

Katka se ve svých 39 letech nebojí ukázat v plavkách u moře, ráda natáčí videa a v létě sdílela především své turné s ostatními, protože se Holki zúčastnili Starých pecek, na kterých kromě nich vystoupil také Leoš Mareš, Jan Bendig nebo skupina Lunetic.

Kromě Katky má plastiku prsou také Nikola a Radana, další dvě členky skupiny. I ony jsou z rozhodnutí nechat si upravit prsa nadšené. Kateřina ale přiznala, že ne vždy si myslela, že na plastiku může každá.

„Dříve jsem k tomu byla skeptická. Přišlo mi to zbytečné a povrchní. Ale po tom, co mi s prsy napáchalo kojení, jsem za operaci šťastná,“ svěřila se maminka tří dětí, která si plastickou operaci rozhodně zasloužila.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený KᗩTKᗩ ᗷᖇᘔOᗷOᕼᗩTᗩ (@katkabrzobohata)

Každé dítě kojila deset měsíců, operoval ji jeden z nejlepších chirurgů

Trojnásobná maminka má tříletého syna Adama, osmiletou Anabel a šestiletou Lauru. Každé z dětí kojila deset měsíců a na prsou se to podepsalo. Operoval ji ale jeden z nejlepších plastických chirurgů, MUDr. Pavel Horyna.

„Operoval mě nejlepší z nejlepších, MUDr. Pavel Horyna. Doktore, zbožňuji vás. Mám kulaté implantáty 335 ml. Nemohli jsme vybrat lépe.“ Katka neváhala prsa ukázat krátce po operaci, odkázala také na speciální podprsenku, která jí velmi pomohla.

Její pěvecká kolegyně ze skupiny Holki Nikola se pro plastiku rozhodla také z estetických důvodů, zatímco Radana operaci podstoupí z těch zdravotních. Je nositelkou genu BRCA2, je tak vysoké riziko, že se u ní vyskytne rakovina prsu. Rakovině podlehli její rodiče, trpí jí dokonce i její sestra, uvedl idnes.cz.

Radana Labajová už podstoupila mastektomii, ještě ji čeká operace, kde jí prsa vymodelují podle jejích představ. Na první pohled ale nepoznáte rozdíl a Radana se nebojí s Holkama vystupovat na veřejnosti. Nemá se za co stydět a může tím pomoci ženám, které se bojí o problému mluvit.

Zdroj: Instagram. iDnes.cz

Autor: Raina TomanováSouvisející články