Před Hanou Zagorovou zamlčeli blízcí nepříjemnou věc. Mohla by jí ještě přitížit

od Šárka Blahoňovská
< 1 minuta čtení
hana zagorova
Zdroj: Profimedia

Hana Zagorová se stále zotavuje v nemocnici ze zdravotních problémů. Nedávno svému manželovi Štefanu Margitovi nebrala telefon, protože upadla do bezvědomí. Sanitka však přijela včas a nyní oblíbenou českou zpěvačku dávají dohromady lékaři. Proto se k ní také nedostala jedna zdrcující zpráva.

Herečka a kamarádka Hany Zagorové Vlasta Peterková, kterou můžete znát jako Blaženku z Četnických humoresek, deníku Aha! potvrdila, že se jí bojí říct jednu velmi špatnou zprávu.

Zemřela jí kamarádka

Zemřela totiž jejich spolužačka a přítelkyně Dana Píchová. S tou Zagorová žila na koleji a chodila s ní na JAMU. Píchové bylo 74 let a zemřela tři měsíce po svém manželovi Zdeňkovi Muchovi, jenž se také věnoval herectví.

„Je to všechno moc smutné. Haničce jsem to samozřejmě neřekla. Potřebuje teď klid a jen samé dobré zprávy,“ řekla Aha! Peterková.

Není divu, že ji nechce zatěžovat takovými tragickými událostmi. Zagorová znala Píchovou už šest desetiletí a zahrály si společně třeba ve filmu Josefína.

Nedávno však bohužel Píchová vydechla naposledy. Už na tom nebyla zdravotně dobře. Objevil se u ní nádor na mozku, následovala operace a upoutání na invalidní vozík.

V poslední době prý dle Aha! nikoho nepoznávala a žila v hospicu v Čerčanech, kam ji následoval i její muž. Ten však zemřel pár měsíců po svém nástupu.

Nechtějí ji zatěžovat

Peterková není jediná, která se bojí po kolapsu Zagorové svou přítelkyni obtěžovat. Nevolají jí ani její spolupracovníci.

„Hance nevolám, nechci ji rušit, jenom jí píši,“ řekl Blesku Tomáš Ságl, který připravuje společný koncert Margity a Zagorové v pražské O2 areně.

Zagorová se momentálně zotavuje na transfuzním oddělení nemocnice na Karlově náměstí. Přejeme jí brzké uzdravení.

Zdroj: Aha!, Blesk

Autor: Alice KonopáskováSouvisející články