Mirai ukázal svou zarostlou hruď jen v županu a přišel s neobvyklou prosbou

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
mirai navratil
Zdroj: Profimedia

Mirai Navrátil je zpěvák a spoluzakladatel kapely Mirai, která se těší na české hudební scéně velkému úspěchu. Má vyprodané koncerty, na internetu jsou její členové aktivní a často komunikují s fanoušky.

Kapelu si dokonce na svou svatbu pozvali také Tomáše Plekanec s Lucií Šafářovou. Mirai si jejich svatbu užil nadmíru a mají spolu také fotografii.

Mirai bydlí na dvou místech – v Praze a také ve Frýdku-Místku, kde vyrůstal, a byt v tomto městě rozhodně nechce prodávat.

Mirai ukázal svoje ponožky, naštěstí byly vyprané

„Každý pořádný influencer musí prý mít fotku s pračkou,“ napsal ke snímku, na kterém sedí před otevřenou pračkou jedné značky, v ruce drží ponožky, každou jinak barevnou, a oblečený je pouze do županu.

„A když máš tu, co je na míle před těmi ostatními, tak můžeš být diletant jako já a házet tam třeba boty s trenkami a stejně je prádlo voňavoučké a heboučké jako nikdy dřív,“ napsal se svým typickým humorem Mirai.

Na druhé fotografii už sedí na pračce, v ruce pořád třímá vyprané ponožky a na hlavě má korunu, která ho asi má pasovat králem nejen ponožek, ale také celé koupelny.

„Vyžehlí mi někdp,“ optal se fanynek Mirai. V příspěvku také označil svou přítelkyni, ale ona to pojala s humorem.

„Jé, nám někdo vyžehlí? Rovnou hledej i uklízečku a kuchařku, ať je to komplet,“ napsala v komentáři a přidala několik smajlíků včetně červeného srdce. Také jeho fanynky se ozvaly, že i když samy nežehlí, udělaly by výjimku.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Mirai Navrátil (@mirainavratil)

Mirai má spoustu aktivit, účastní se StarDance a užívá si svobodný podzim

Nedávno na svém instagramu také poznamenal, že letošní podzim je svobodnější než ten minulý. Letos nemají zavřeno obchody, můžete do města i do lesa a on si tuto svobodu užívá.

V příspěvku nikdy nezapomene poděkovat svým sponzorům a jeho fanynky jdou z jeho snímků do kolen. Koncerty si užívají jak ony, tak samotní členové kapely. Mirai je však už nějakou dobu zadaný, i když svou partnerku dlouho neukázal.

Po desetiletém vztahu zrušil dokonce zasnoubení, vydal se na cestu kolem světa, skládal hudbu a užíval si volnosti. Poté poznal manažerku Míšu, kterou dlouho tajil, ale loni na podzim právě ona ukázala společnou fotografii. Oba jsou z jiných měst, nebydlí spolu, a tak nehrozí ani žádná „ponorka“.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články