Miroslav Vladyka přiznal slabost pro Danu Batulkovou. Svou krásnou blondýnku by ale za nikoho nevyměnil

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
miroslav vladyka
Zdroj: Profimedia

Miroslav Vladyka se nyní jako herec objevuje v televizním seriálu Dvojka na zabití. V taxíku Mariany Prachařové o sobě prozradil mnohé a nezůstalo jen u vyprávění o jeho nejnovější roli.

Mariana svezla českého herce ve svém taxi a vyzpovídala ho. Dozvěděla se mimo jiné, jak vzpomíná na maminku Jakuba Prachaře, s nímž se v seriálu potkává. Také prozradil, co ho baví na natáčení kriminálního seriálu.

Líbila se mu Dana Batulková, ale vyfoukl mu ji David Prachař

Na úvod rozhovoru Vladyka prozradil, že má slabost pro Danu Batulkovou, která je matkou nejen Mariany, ale také Jakuba, který hraje v seriálu Dvojka na zabití hlavní roli. „Tu nám David vyfoukl,“ řekl na konto Dany, kterou si vzal David Prachař.

Mariana se mimo jiné ptala také na natáčení seriálu. Ve Dvojce na zabití hraje vedoucího Koudelku a prozradil, co ho na jeho roli baví nejvíce: „Konečně jsem si zahrál seriózní roli,“ uvedl Vladyka.

V kriminálním seriálu už sice hrál, ale nikdy nehrál šéfa kriminálky, spíš takového „troubu“, který se jen vezl s tím, co vytvořili jeho kolegové. Truhlíci ale mají podle jeho slov spoustu výhod. „Můžeš dělat věci, které kladní hrdinové dělat nemůžou. A teď jsem v podstatě takový kladný hrdina také.“

miroslav vladyka pritelkyne

Zdroj: Profimedia

Natáčení ho baví stejně jako jeho přítelkyně Vlaďka

Mimo jiné také prozradil, že velení není špatné, zvlášť když Mariana zjistila, že vlastně šéfuje jejímu bratrovi, jenž v seriálu hraje problémového Martina Rykla, který bojuje s alkoholem.

Mariana vyzpovídala Vladyku i v jiných směrech. Na place prý podle jeho slov dochází k takovým scénkám, které nejsou publikovatelné, ale při natáčení je aspoň legrace. Herec se rozpovídal také pro ženy.iprima.cz, kde v září prozradil, jak to má v osobním životě.

Ten na veřejnosti moc neprobírá, ale víme, že byl ženatý s Kateřinou, s níž má tři děti. Své potomky po rozvodu mohl sice vídat pouze o víkendech, ale mají spolu krásné vztahy. Po rozvodu ale dlouho sám nezůstal.

Už jedenáct let je po jeho boku přítelkyně Vlaďka Lichtenbergová, s níž je pojí nejen láska, ale také přátelství. Miroslav vypadá velmi spokojeně a daří se mu nejen v soukromí, ale také v hereckém životě.

Autor: Raina TomanováSouvisející články