Míša Tomešová ukázala ploché bříško a kalhotky. Chce tak pomoci ženám v choulostivé záležitosti

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
michaela tomesova
Zdroj: Martin Hykl Czech News Center / CNC / Profimedia

Míša Tomešová je nyní především maminka dvou dětí. Se svým manželem se ale pravidelně objevuje na divadelních prknech. A také hrdě předvádí své tělo na sociálních sítích.

Míša nedávno na svém instagramu sdílela fotografii, na které je svlečená do půl těla. Není za tím ale žádný sexuální podtext. Míša totiž odhaluje ženské téma, které je pro většinu společnosti stále tabu.

Tomešová se nebojí mluvit o „zakázaných“ tématech

Míša se rozpovídala o menstruaci, kterou prožívá každá žena, která je zdravá a její tělo funguje, jak má. Pro většinu lidí je ale toto téma nepříjemné a nechce o něm mluvit. Ne tak Míša. Zpěvačka a herečka ženám doporučila revoluční pomůcku, se kterou je sama spokojená.

Dnes je moderní otevírat témata, za která by se ženy dříve styděly. Některé se bojí reakcí, některé nechtějí problémy vůbec řešit, protože se stydí. Míša se ale rozhodla takovým ženám pomoci.

Ženské téma menstruace není cizí ani pro Míšu. Stejně jako miliony žen menstruuje, a proto se rozhodla ukázat pomůcku, kterou dva roky používá a je s ní nadmíru spokojená. Jedná se o speciální menstruační kalhoty, které vydrží několik hodin, nepropustí ani kapku krve a můžete s nimi dělat cokoliv.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Míša Tomešová (@misatomesova)

Už nemusíte řešit vložky, tampony ani kalíšky

Menstruační kalhotky ušetří nejen vaše peníze, ale také životní prostředí, protože už nebudete potřebovat nic jiného. Kalhotky, které má na sobě Míša, jsou již třetí generací. „Jsou ještě pohodlnější, přiléhavější, hebčí a tenčí, přesto vydrží i celý den,“ popisuje nadšená Míša.

„Vlastně jsem zjistila, proč s nimi ta menstruace není tak obtěžující. Protože když máš tampon nebo vložku, tak se Ti ‚to‘ u většiny pohybů, co za den uděláš, připomene. Ten nekomfort, že Tě tam něco tlačí při sedání a vstávání, překáží a otravuje, a tím furt máš v hlavě ten maják s nápisem menstruace,“ nebojí se mluvit muzikálová zpěvačka.

Kromě kalhotek si ale její sledující mohou užít také pohled na její pevný zadeček a ploché bříško, kterým se nemůže chlubit jen tak někdo, zvlášť po dvou dětech. U jejího snímku se pak začaly množit dotazy ohledně menstruačních kalhotek. Míša se nebojí ani otevřeně odpovídat a snad některým ženám tato pomůcka pomůže.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články