Míša Tomešová zjistila, že manžel nosí snubní prsten jiné ženy. Z její reakce se už nikdy nevzpamatuje

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
misa tomesova
Zdroj: Profimedia

Pět let od svatby se mohou manželé Tomešovi „pochlubit“ jedině tím, že oba nenosí snubní prsteny, které ztratili, jak přiznali. Vyřešili to ale jednoduše a rázně. Vlastně tak, že si tohle řešení ponesou do konce života.

Manželé Míša a Roman Tomešovi jsou spolu nejen v domácnosti, ale občas i na divadelních prknech. Oba však ztratili své snubní prstýnky, ale Roman to vyřešil tak, že si nechal prsten, který mu nasadila jiná žena.

Prsten dostal od kolegyně

Prsten mu nasadila Lucie Vopatová, jeho seriálová partnerka. Ale jeho manželka Míša si všimla, že je něco jinak. „Byli jsme v Českých Budějovicích na snídani, kde mě zarazil Romčův snubák. Nevypadal totiž jako ten náš.“

Míšin manžel odpověděl krátce a hlavně pravdivě: „Ten je Tonyho, to je rekvizita ze Slunečný, ale jelikož jsme ty naše ztratili, tak nosím tenhle.“ Jeho odpověď uveřejnila Míša na svém Instagramu. I ona ale snubák ztratila. Takže přišel spontánní nápad, uvedl blesk.cz.

„Tak si to pojďme vytetovat! Miluju naše spontánní nápady. Miluju to, že už seš skoro deset let můj životní parťák, opora a nekonečná láska. A taky jsme oba ztratili svoje snubáky, jak si je pořád kvůli práci sundáváme. Tenhle už neztratíme,“ prozradila Míša symbol, který mají oba společný.

„Připomínka toho, jak jsme se tehdá v Divadle Kalich při Osmém světadílu potkali. Symbol nekonečný lásky nejen vzájemný, ale taky k našim dětem a všem našim blízkým,“ dodala ještě herečka, která tak má jistotu, že už ani jeden z nich prsten neztratí.

Pokud bude potřeba, tetování se zamaskuje

Roman tak po tetování může vrátit prsten do rekvizitárny a užívat si jen to „opravdové“ znamení lásky. Pokud se ještě někdy bude ženit v seriálu, maskérky mu jednoduše tetování zakryjí make-upem.

Míša se s Romanem seznámila v divadle, bude tomu už několik let. Stihli se vzít a mají spolu dva syny, na jejichž výchově se podílejí. Podle Míši je Roman tátou na plný úvazek, nemá problém vzít děti na chatu, aby měla prostor na úklid nebo jiné aktivity.

I po letech si umí dokázat svou lásku, což potvrdili i nyní, když si nechali vytetovat stejné znamení. Shodnou se ve výchově synů, v názorech na společnost a vypadá to, že jsou jeden pro druhého stvoření, i když kolem sebe skoro rok jen kroužili.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články