Emma Smetana ví, že má nešťastné a týrané děti. S partnerem si na tom prý zakládají

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
haj smetana
Zdroj: Profimedia

Emma Smetana a Jordan Haj jsou stabilním párem českého šoubyznysu. I tak se jim ale nějaký ten skandál nevyhne. K dceři Lennon Marlene, které bude v prosinci už pět let, přibyla před pár měsíci Ariel Ava. Jak se dvojici daří rodičovské role a jak reagují na negativní komentáře veřejnosti?

Budou z dětí muzikanti? To se ptal páru redaktor iDnes.cz. „Asi svým dětem nenalajnujeme vůbec nic mimo základních mantinelů v souvislosti s tím, jak se chovat k ostatním lidem,“ řekla jednoznačně Emma Smetana.

Vzápětí ale dodala, že s manželem chtějí, aby byly děti hodné, zvědavé, slušné, laskavé, šťastné a zdravé, což už je samo o sobě dost ambiciózní.

Starší dcera by chtěla být lékařkou

Jak to tak vypadá, jablko ale přeci jen nepadá daleko od stromu, což platí i v případě starší dcery tohoto páru. Smetana ale věří, že na stage děti nepatří, a prý už teď rodiče Lennon Marlene musí trochu krotit.

„Lennonka to chytá sama a my pro to neděláme vůbec nic,“ řekla Smetana.

Haj ale dodal, že dcerka by chtěla být spíše doktorkou po babičce. Také si myslí, že je dobrým tátou. Jeho partnerka přitakala s tím, že ho péče o potomky dokonce baví.

Nezodpovědní lidé by si neměli pořizovat děti

Páru se dostává často nevyžádaných rad, především na instagramu. Sledující mají problém s jejich výchovou.

„My to, že ty naše děti týráme, v podstatě víme, protože to děláme my. Máme nešťastné, týrané děti a zakládáme si na tom,“ řekla s nadsázkou a možná trochu ironií v hlase Smetana.

Narážela tak na pár měsíců starý incident, kdy natočila na kameru svého partnera, jak poprvé manipuluje s dcerkou Ariel, která se narodila teprve v dubnu.

Držel ji za ramínka způsobem, který mnohé sledující vyděsil. Dali to také jasně najevo v komentářích.

„Kdy si konečně lidé, co mají děti jako hračky a nejsou vůbec zodpovědní, přestanou pořizovat děti,“ zněl jeden z komentářů.

Jak šlo znát z rozhovoru, dvojice si z těchto rad a komentářů nic nedělá. Je neustále nad věcí, což mnoha lidem může také ležet v žaludku. Přesto inkriminované video na sociálních sítích už nenajdete.

Zdroj: iDnes.cz, Instagram

Autor: Alice KonopáskováSouvisející články