Miss České republiky Lucie Šlégrová vysvětlila, proč dřív nemohla vystát svá velká prsa

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
lucie slegrova
Zdroj: Profimedia

Lucie Šlégrová se stala Miss České republiky už před 16 lety. Od té doby se sice vystřídalo na tomto postu několik krásných dívek, žádná z nich ale neměla plnější dekolt než právě Šlégrová. Ačkoli její prsa tehdy nebyla to jediné, čemu byla věnována pozornost, jistě nějakou zásluhu na jejím postu Miss mají.

Nedávno si Šlégrová založila profily na sociálních sítích, kde sdílí jednu fotografii za druhou. Fanoušci se tak mohou pokochat její krásou, a dokonce i její postavou v plavkách, kde hrají prsa hlavní roli. A Lucie se rozhodně nemá za co stydět.

Mnohé proto možná překvapí, že se nedávno přiznala k tomu, že vlastně svá prsa původně vyloženě nesnášela. Dnes je za ně možná ráda, ale byly doby, kdy se je snažila skrývat a byla zklamaná z toho, že právě ji příroda takhle obdařila.

Vyspěla jsem strašně rychle

Lucie popisuje, že se v pubertě její tělo proměnilo v podstatě během jednoho roku. Změnily se jí křivky, stala se z ní žena a její prsa narostla mnohem více než u jejích vrstevnic. Velký dekolt se jí stal najednou přítěží, se kterou se nedokázala vyrovnat.

„Během jednoho roku jsem hrozně vyspěla, všude! Přibrala jsem a byla buclatá a hrozně jsem se tomu chtěla ubránit, protože se mi nelíbila velká prsa,“ přiznala se Blesku pro ženy. Tehdy navíc chodila Lucie na balet a měla dojem, že se k němu její poprsí nehodí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lucie Šlégr (@lucieslegr)

Většina mladých dívek se snažila nosit podprsenky, které by jim prsa zvětšily, Lucie ale chodila shrbená a s volnými tričky, aby byly její vnady co nejméně vidět. „Nosila jsem taky takovou tu lambádu,“ svěřila se o oblečení, které prsa opticky zmenšilo.

Dnes je se svou postavou spokojená

Manželka bývalého hokejisty Jiřího Šlégra se dnes už za svá velká prsa nestydí. Má dokonalou hubenou postavu, která společně s nimi vytváří ženské tělo, po němž by toužil každý chlap. Sice to nějaký čas trvalo, misska si ale nakonec uvědomila, že by měla přírodě děkovat.

A to nejen kvůli vítězství v soutěži. Dělá jí nejspíš dobře, že se za ní chlapi otáčí a podle fotek na sociálních sítích už se svými vnadami opravdu žádný problém nemá, naopak je vystavuje světu, aby si i jiné dívky s podobným problémem uvědomily, že se dají prsa skutečně ukazovat jako velká přednost.

Je jedno, zda si na sebe Lucie Šlégrová vezme plavky, šaty, nebo upnuté tričko a kalhoty. Ve všem vypadá zkrátka skvěle a je jasné, že si tehdy titul vysloužila právem. Samozřejmě nejen díky dekoltu, ale i půvabnému obličeji a postavě, na které musela tvrdě pracovat.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články