Mistři zastavárny: Rick Harrison prásknul, jak vypadal jeho syn Corey jako malý. Někteří fanoušci ho za to málem ukamenovali

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
corey rick harrison
Zdroj: Profimedia

Mistři zastavárny jsou pořadem, který si především v Americe získal velkou sledovanost, v poslední době se stal oblíbeným i u nás v České republice. Zachycuje vyjednávání s obchodníky a majiteli zastaváren o cenách nejrůznějších předmětů, kterými mohou být kapesní hodinky, ale i zatlučené bedny se skrytým obsahem. A jen ti nejlepší na tom vydělají.

Corey Harrison je jedním z nich. Americký obchodník, který se díky této reality show proslavil, získal přezdívku Big Boss neboli Velký šéf, a prokázal, že ve světě obchodu je opravdu obrovské zvíře. V obchodě začal pracovat už ve svých devíti letech.

V pořadu se často dostává do konfliktů s otcem, který se ho snaží přesvědčit o tom, že nákupy, které dělá, nejsou ideální.

Jeho vyjednávání, tvrdá povaha, ale zároveň tak trochu i hamižnost jsou tím, co diváky k Mistrům zastavárny láká. Jak ale tenhle velikán vypadal, když byl ještě chlapcem?

Otec sdílel jeho fotku

I když  v televizi si jdou někdy po krku, ve skutečnosti jsou stále rodina. Otec Rick svého syna miluje a udělal by pro něho cokoli.

Na instagramu nedávno sdílel Coreyho fotku, na které je malý blonďatý chlapec sedící před plátnem. Zřejmě jde o snímek ze školky.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Rick Harrison (@rick_harrison)

„1985. Mám tě rád, synku,“ připsal k příspěvku usměvavého kluka, který si focení tehdy očividně velmi užil. Dnes drsného obchodníka, který smlouvá o každé koruně a nenechá se jen tak obalamutit, by v bezbranném roztomilém chlapci poznal málokdo.

Ačkoli je Corey na fotce rozkošný, fanoušci se ostře pustili do kritiky jeho oblečení. Má na sobě totiž pletený svetr, košili s obřím límečkem a kalhoty, které jsou mu očividně velké. Tehdy se to možná nosilo, dnes to ale působí opravdu komicky.

Posměch i obdiv

Pár lidí k příspěvku připsalo, že obdivují, jaký se stal z chlapce drsný muž. Obrovská změna, kterou prošel, mu podle všeho velmi prospěla.

Přesto se ale spousta lidí pozastavuje nad tím, jak vtipně fotka působí. „Proč nás tehdy nechávali všechny sedět při focení na kládě?“ ptá se pohoršeně jeden fanoušek.

„Můj pes má stejný svetr. Ale jinak mu to moc sluší,“ směje se jeden z drsnějších komentářů. „Je tahle fotka součástí televizní show? Jako další způsob, jak syna ztrapnit před fanoušky?“ dodává další a jeho zpráva se setkává s mnoha srdíčky.

Dnes je možná Corey Harrison chlapíkem, se kterým se lidé snaží vycházet a vyjednávat, aby byl obchod výhodný i pro ně, jako malý byl ale chlapcem, jehož roztomilost je dnes v porovnání s dospělým obchodníkem komická.

Zdroj: Instagram, wikipedia.org, ČSFD

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články