Mladý Donutil se ukázal na veřejnosti se svou láskou. Je to oblíbená herečka z Ulice

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
martin donutil
Zdroj: Profimedia

Syn Miroslava Donutila Martin se na veřejnosti ukázal se svou láskou Sárou. Ta je oblíbenou herečku ze seriálu Ulice, kde hraje nadějnou tanečnici Janu.

Mladík prozradil, jak dlouho jim trvalo, než se do sebe zamilovali. Ve společnosti se jako pár ukázali poprvé a hned to vypadalo, že to bylo láska na první pohled. Nechyběly něžné doteky nebo úsměvy. Martin Donutil a Sára Affašová svou lásku neskrývali. Proč se také stydět?

Účastnili se tiskové konference Městských divadel pražských

Jako první společnou akci si zvolili tiskovou konferenci Městských divadel pražských, která představila nový program.

Jejich držení se za ruce, něžná slova a dotyky nenechaly nikoho na pochybách o tom, že jsou do sebe velice zamilovaní. Nikomu ale zatím neprozradili, jak se seznámili a kdy mezi nimi přeskočila pověstná jiskra. To všechno ale řekl pro Expres.cz sám Martin.

„My jsme déle kolegové než partneři. Možná jsme k sobě kritičtější, jinak je to pořád ta samá práce, i když hrajeme vedle sebe,“ řekl Martin. Sára k tomu jen dodala, že to nebyla láska na první pohled. Dříve byli pouze přátelé, a to delší dobu.

Najdou se společné i rozdílné vlastnosti, které je daly dohromady

Spojuje je hlavně divadelní herectví, ale mají také společný smysl pro humor. Navíc u nich najdete také protiklady, které se samozřejmě přitahují, a proto jim to tak klape. „Když jsme spolu, neděláme nic. Nemáme moc společných koníčků. Martin třeba rád hraje na počítači hry, tomu já moc neholduju,“ prozradila krásná brunetka.

Společný čas tráví hlavně v kuchyni, vaření mají oba rádi. A jak se na jejich vztah tváří Martinův otec, herec Miroslav Donutil? Martin řekl, že Sáru představil svým rodičům ještě dřív, než spolu chodili, protože Donutil se Sárou hraje ve Smrti. S představením mamince ale počkal, až se jejich přátelství přeformovalo ve vztah.

Martina diváci znají ze seriálu Četníci z Luhačovic, kde ukázal, že herecké nadání podělil po svém otci. Sára i Martin se také přiznali, že dokonce uvažují o dítěti. Zatím jsou ale mladí a jejich prioritou je cestování a kariéra.

Autor: Raina TomanováSouvisející články