Módní policie: Karel Janeček dorazil na premiéru muzikálu ve smokingu. Jeho partnerka ale oblékla starodávnou záclonu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
karel janecek lilia khousnoutdinova
Zdroj: Profimedia

Obnovenou premiéru muzikálu Fantom opery mnoho fanoušků dlouho očekávalo. Konečně se dočkali třetího uvedení a není se čemu divit, že se v publiku objevila celá řada slavných osobností. Mezi nimi nechyběl ani matematik a pedagog Karel Janeček.

Premiéra tak významného muzikálu je rozhodně událostí, na kterou by se měli lidé vhodně obléknout. Celá řada osobností tak dorazila v oblecích a šatech, které slušely někomu více a jinému zase trochu méně. Janeček a jeho přítelkyně Lilia působili jako dva naprosto odlišné exempláře.

Obvykle se žena stará o to, aby se muž oblékl vhodně a nedělal jí ve společnosti ostudu. V tomto případě to ale mělo být pravděpodobně obráceně. Zatímco Janeček svým smokingem nic moc nezkazil, Lilia vypadala, jako kdyby se oblékla do staré záclony.

Naše babičky něco podobného nosí na spaní

Karel Janeček vsadil na klasiku. Oblékl si černý smoking s motýlkem a černými botami. S úsměvem do všech stran mu to slušelo, a ačkoli nijak extra nezazářil, vypadal ve společnosti jako někdo, kdo ví, co se sluší a patří. Jenomže jeho partnerka mu to trochu pokazila.

Lilia, která totiž obvykle vedle něho vypadá dokonale, si na sebe vzala dlouhé šaty, které připomínají starou záclonu. Na první pohled je vidět, že nejsou z pohodlného, ani příjemného materiálu, jejich barva by se nejlépe dala popsat jako špinavě hnědá a krajkovaný vršek to příliš nezachraňuje.

karel janecek lilia khousnoutdinova

Zdroj: Profimedia

Tento model se jednoduše Janečkově partnerce příliš nepovedl, a i když se i ona snažila úsměvem leccos zachránit, pokud se zrovna neschovala za svého přítele, její model přímo bil do očí. Dalo by se říci, že podobnou noční košili by si vzaly naše babičky před dávnými lety na spaní.

Upnutá. Ale opravdu jen maličko

Kromě toho, že byl Liliin model barevně i stylově nevhodný, vypadala v něm trochu jako malá holčička, které vybíral šaty starostlivý otec. Ten si dal v tomto případě hodně záležet na tom, aby nebyla krásce vidět jediná část těla, a nelákala tak pozornost.

Vysoký límeček u krku doplnily dlouhé rukávy a na zemi si zase žena na šaty téměř šlapala. Působila tak trochu jako upnutá kněžka, která má možná pod oblečením ještě pás cudnosti. Alespoň se ale Janeček nemusel bát, že by mu přítelkyni někdo obhlížel.

Příště Lilii možná doporučujeme zvolit trochu odvážnější model. Nemusí se zrovna odhalovat, měla by ale rozhodně vsadit na modernější vzhled. S přítelem by pak možná tvořili dokonalý pár, za kterým by se lidé ohlíželi i z pozitivních důvodů.

Zdroj: Profimedia

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články