Módní policie: Michaela Tomešová z vidlákova. Takhle by do společnosti jen tak někdo nevyrazil

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
michaela tomesova
Zdroj: Profimedia

Michaela Tomešová je mladá oblíbená herečka, která se umí pěkně usmát i obléknout a mnoha mladíkům se z ní podlamují kolena. Jenomže někdy to zkrátka nevyjde. Model, který předvedla Tomešová na křtu kalendáře, do kterého se nechala i vyfotit, bohužel nebyl úplně to nejlepší.

Jako jedna z hereček, které byly vidět především v posledním roce, se i Míša objevila v kalendáři českých celebrit. Zahrála si třeba Barču v seriálu Sestřičky, díky kterému si ji publikum oblíbilo. V minulosti už několikrát dokázala, že se jako mladá žena obléká stylově a na úrovni.

O to víc možná mnohé překvapilo, v čem na křest kalendáře dorazila. Očekával by se možná nějaký ležérní styl, který je herečce blízký, ale rozhodně ne ležérní až tak moc. Předvedla se v modelu, který z ní udělal holku z vidlákova, co nemá o módě ani ponětí.

Až trochu moc pletená

Na akci dorazila Michaela Tomešová nejen šíleně barevně překombinovaná, ale také až v možná přehnaně pleteném modelu. Chápeme, že sice začíná zima a i herci si hlídají své zdraví, ale růžový svetr v kombinaci s modrou džínovou bundou zajistil Míše leda negativní pozornost.

michaela tomesova

Zdroj: Profimedia

Kolem krku si navíc omotala dlouhou pletenou šálu hrající všemi barvami. To celé doplnila šátkem, který jí možná uchránil uši před větrem, ale dotvořil model dokonalé holky z vesnice. A tak i když se herečka usmívala na všechny strany, příliš jí to nepomohlo.

Z modelů, ve kterých se kdy Tomešová objevila ve společnosti, byl tenhle jednoznačně jedním z nejhorších. Obvykle moderní a krásná mladá holka působila na křtu kalendáře jako někdo, kdo na sebe oblékl první pohodlnou věc, co doma našel, a moc neřešil, že jde mezi lidi.

Katastrofu se snažila zachránit

Jediným způsobem, jak se zachránit, pro ni nakonec bylo schovávat se za svou fotografii v kalendáři, který hrdě vystavovala na obdiv novinářům. Je ale potřeba říct, že v něm jí to naopak opravdu sluší. Působí totiž přesně tak, jak ji fanoušci znají: jako mladá, krásná a moderní žena.

michaela tomesova

Zdroj: Profimedia

Rozpuštěné vlasy, úsměv od ucha k uchu a moderní oblečení, které společně s barevnými úpravami v kalendáři vytvořilo obrázek, na který je radost se dívat. To je Míša Tomešová, jak ji známe, a jak jí to sluší. Není divu, že hrdě fotografii v kalendáři ukazovala fotografům.

I když jí model, ve kterém se objevila ve společnosti, zrovna dvakrát nesedl, jelikož bude mít ještě celou řadu příležitostí, jak si vylepšit reputaci, fanoušci jí jistě brzy odpustí a na tohle faux pas se snad rychle zapomene.

Zdroj: Profimedia

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články