Módní policie: Partyšová zazářila v krátkých šatech, Dejdarovi někdo začal párat svetr, ale nestihl to dokončit

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
partysova dejdar
Zdroj: Profimedia

Martin Dejdar se společně s Gábinou Partyšovou rozhodli jít na party pražského kadeřnictví, kam se také podle toho oblékli. Martin zaujal především svým svetrem.

Gábině to jako vždy slušelo. Ač už má tři roky po čtyřicítce, pořád se může pochlubit luxusní postavou, kterou se nebojí ukazovat. Na tuto party kadeřnictví se oblékla do smetanových krátkých šatů s ¾ rukávy.

Proč si Martin vzal děravý svetr?

Martin Dejdar svým outfitem překvapil. Nutno ale říct, že vedle Gábiny mu to slušelo a vypadalo to, jako by se domluvili, aby společně ladili. Martin si oblékl šedé kalhoty a černé triko, na které navlékl zvláštní svetr.

Ten upoutal na první pohled, protože vypadal, jako kdyby ho někdo začal párat, ale svou práci už nedokončil. Svůj outfit pak doplnil šedou šálou. Nechyběl mu ani typický úsměv, ve finále tak nemůžeme říct, že by mu to neslušelo.

partysova dejdar

Zdroj: Profimedia

Kadeřnictví navštívil celý klan Dejdarů

Svetr bychom ale ocenili na někom jiném. Nicméně pokud se v něm Martin cítil dobře, není tomu co vytknout. Party si oba určitě užili. Martin totiž přišel na oslavu s celou svou rodinou – manželkou Danielou a dětmi Sárou a Matějem.

Matěj se ukázal také na premiéře muzikálu Děti ráje, ale více než samotný muzikál ho zajímalo, jaké panáky nalévají u baru, kam často vyrazil se svými kamarády, které na premiéru také vzal.

Matěj těží z toho, že má slavného otce. Jemu samotnému se hvězdná kariéra nepodařila, chtěl být totiž úspěšným hokejistou. Kromě Dejdarovic rodinky se party účastnilo ještě několik známých osobností.

Zdroj: profimedia.cz, expres.cz

Autor: Raina TomanováSouvisející články