Monika Absolonová díky rozchodu zhubla 18 kilogramů. Zbavila se tak nelibé přezdívky, kterou jí dal kolega

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
monika absolonova
Zdroj: Profimedia

Monika Absolonová na jaře prozradila, že se rozešla s otcem svých dvou synů Tomášem Hornou. Od té doby se z ní stala mnohem krásnější osoba, než kdy byla.

Pět měsíců po rozchodu je česká zpěvačka o 18 kilogramů lehčí. Na její váze samozřejmě zapracoval stres z rozchodu, omezení jídla a také drobná cvičení. I kolegové z branže si všímají její proměny a netají se nadšením z toho, jak vypadá.

Monice se nedařilo zhubnout po porodu Matouše

Monika po porodu mladšího syna Matouše marně shazovala kilogramy. Snažila se omezit se v jídle, hlavně co se týče nočních nájezdů na lednici. Pohybovala se často, protože s dětmi to ani jinak nejde. Bohužel se jí ručička na váze nepohnula.

Svým rozchodem šokovala nejen fanoušky, ale také širokou veřejnost. Rozpad totiž oznámila na prvního máje, s hokejistou byla sedm let. Spolu mají dva syny, Tadeáše a Matouše. Každý rozchod je bolestivý, pro Moniku se jednalo hlavně o psychické vypětí, které se podepsalo na její váze.

18 kilogramů dole musí být vidět za každých okolností. A Monika prozradila, kdo jí udělal největší radost, že si všiml její proměny. „Největší radost mi udělal láskykvět slovenský grof pan Marian Vojtko. My si poměrně často voláme, ale dnes jsme se viděli třeba po roce a půl! A Marjánko mi říká: Tlustoprdka, Ty už nejsi vůbec tlustoprdka?!“

Monika se rozhodně za svůj věk stydět nemusí

Že by snad někdo Monice říkal Tlustoprdko, se nikomu ani nechce věřit. Monika se s Marianem potkala na společenské akci. „Je hezké, že některý věci, lidi, situace se v životě nemění… a Marjánek je přesně ten člověk láskykvět! Jsi mi taky zhubnul! Jsme se takhle před padesátkou rozhodli být asi in,“ uvedla se smíchem Absolonová pro blesk.cz.

Monika na konci září oslaví již 45. narozeniny a podle všeho se rozhodla, že s takovým věkem se rozhodně nehodlá smířit a udělá všechno pro to, aby vypadala co nejlépe. Třeba se jí konečně povede najít tu pravou lásku, která jí už vydrží do konce života.

Její bývalý partner Tomáš Horna si soužití se zpěvačkou nemohl vynachválit. Ještě předtím, než ji poznal, topil se v dluzích a psychicky se zhroutil. Monika mu pomohla odrazit se ode dna, a to nejen finanční injekcí, ale také svými city. Proč se rozešli, zpěvačka zatím neuvedla.

Zdroj: Blesk.cz

Autor: Raina TomanováSouvisející články