Monika Absolonová se vrací zpátky k dlouhým vlasům. Má k tomu pádný důvod

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
monika absolonova
Zdroj: Profimedia

Monika Absolonová je aktuálně sice sama, ale sluší jí to jako nikdy. Zhubla již více než 15 kilogramů, má štíhlý pas a na atraktivitě jí přidává také šmrncovní účes.

A právě její vlasy jsou u ní doma velkým tématem. Její syn by si totiž přál, aby si vlasy zase nechala dorůst. A co by to byla za maminku, pokud by mu přání nesplnila! I když má za sebou rok plný změn a nepříjemných situací, je vždy optimistkou.

Monika je vždy velmi upřímná a nebojí se říkat věci tak, jak jsou

Monika se tak nevrací k bývalém příteli Tomášovi Hornovi, jak si někteří mohli myslet. Právě s ním má zpěvačka dva krásné syny. Ačkoliv se jí krátké vlasy líbí a ještě ji neomrzely, jeden ze synů je jiného názoru.

Nechává si proto znovu narůst bujnou hřívu, aby tak splnila synkovo přání. „S krátkým účesem jsem spokojená, ale na přání syna si vlasy asi už nechám dorůst,“ prozradila pro Aha! Do nového vztahu se Monika také nehrne, ale společně s vlasy třeba vyroste také nová láska.

Monika vypadá více než dobře a byla by velká škoda, kdyby tak dokonalá osoba zůstávala sama. Už má ale děti, na které je nutné brát zřetel. S dlouhými vlasy a svou štíhlou postavou ale bude mít nápadníků určitě dost.

Změna je hodně vidět, všímají si i kolegové

Monika vypadá nejlépe za poslední dobu. A všímají si toho také její kolegové z branže, kteří neskrývají nadšení nad její proměnou. Není divu, psychika dělá své, navíc pokud se spojí s pravidelnou stravou a pohybem kolem dvou čiperů.

Česká zpěvačka tak nemusela dělat nic náročného, aby získala novou postavu. Někteří známí si z ní dokonce utahovali, že už není „tlustoprdka“. Je pravdou, že Absolonová byla dříve žena „krev a mlíko“, nemůžeme ale říct, že by jí to neslušelo.

Doufejte, že maminka dvou malých kluků nezůstane dlouho sama. Nyní, když už konečně může koncertovat, možná najde svou lásku mezi fanoušky. Na lásku nepospíchá, a co je dobře, nezanevřela na ni.

Autor: Raina TomanováSouvisející články