Monika Bagárová promluvila o krizi ve vztahu. Opět vzbudila rozruch

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
monika bagarova
Zdroj: Robert Klejch / CNC / Profimedia

Monika Bagárová je mladá zpěvačka, která se již několik let pravidelně objevuje po boku sympatického bojovníka MMA Makhmuda Muradova.

Před více než rokem Monika přivedla na svět jejich prvního společného potomka, dcerku Ruminku. Postupně se teď zase začíná věnovat i práci – zpívá, zasedá v porotě SuperStar a věnuje se také jiným aktivitám.

Nenechá se rozhodit „zaručenými“ zprávami

Jak přiznala, rozhodně ví, co chce, a také jediná ví, jak to u ní doma vypadá se vztahy. Zvěsti a drby o tom, jak se budou s partnerem rozcházet, ji vůbec nepoškozují ani nad nimi nepřemýšlí. „Upřímně ani nevím, kde se vzalo to, že máme krizi a že bychom se dokonce rozešli.“

„To mě překvapilo. Nepotřebuji přesvědčovat lidi o tom, jak to je. My jsme rodina, držíme při sobě a jsme spolu,“ svěřila se zpěvačka deníku Aha. Monika dnes navíc vypadá mnohem lépe než kdy jindy.

Po porodu své dcery rozkvetla, malou Ruminku miluje a bere ji s sebou na různé akce, na kterých si znovu může užívat pozornost. Má podporou hlavně u své rodiny, která nezahrnuje pouze zápasníka Muradova, ale také její sestru nebo rodiče.

„Jsem moc vděčná, že mám partnera a skvělou rodinu, která mi pomáhá,“ nešetřila chválou porotkyně SuperStar, jež rozhoduje o tom, který zpěvák postoupí do dalších kol.

Monice to sluší za každé situace

O svůj soukromý život se dělí s fanoušky na svých sociálních sítích. Zveřejňuje fotografie z rodinné pohody, doporučuje produkty a také se sem tam ukáže v sexy poloze, kterou fanoušci, zejména jejich mužská část, milují.

Nutno dodat, že Bagárová je sexy maminka a za svou postavu se rozhodně stydět nemusí. Pokud se vydá do společnosti, vzbudí rozruch už jen svou přítomností. A skvěle vypadá nejen v šatech, které podtrhnou její krásu, ale sluší jí to i v kostýmku nebo ležérním stylu.

Nedávno také přiznala, že miluje jazzové album zpěvačky Lady Gaga. Ukázala se totiž na představení tohoto alba. „Jsem rozhodně její velký fanoušek právě její druhé, té jazzové tváře. Právě v jazzu jí málokdo může konkurovat, je naprosto skvělá. Ta její extravagantní tvář mi není tak blízká, ale určitě ji obdivuji.“

Zdroj: Aha!

Autor: Raina TomanováSouvisející články