Zuzana Belohorcová dostala spršku u bazénu. Vznikl z toho pořádně šťavnatý snímek

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
zuzana belohorcova
Zdroj: Profimedia

Instagram je místem, kde celebrity v poslední době sdílí se svými fanoušky ty nejlepší zážitky ze svého života. Trend sociálních sítí pomohl mnohým překonat odloučení od lidí během koronavirové krize a pokračuje i nadále. A se svými fanoušky se o šťavnaté fotografie ráda podělí také Zuzana Belohorcová.

Slovenská moderátorka se rozhodla užít si ještě trochu té prázdninové pohody a vyrazit někam, kde padající listí ještě slunce nevystřídalo. Letos její dovolená padla na Španělsko a podle toho, co sdílí na svých sociálních sítích, si teplého počasí užívá plnými doušky.

K pořádnému zaslouženému odpočinku rozhodně patří voda, slunce, plavky a nějaké to exotické ovoce, které celou atmosféru ještě zdokonalí. To všechno se podařilo Belohorcové zachytit v sérii fotografií, která fanouškům ukazuje, co všechno mohou moderátorce závidět.

Meloun k létu patří

Meloun je bezpochyby ovoce, které patří k létu a slunečnému počasí někde u vody. Fotky, které Belohorcová pro své fanoušky vyfotila, to rozhodně dokazují. Na té první si moderátorka užívá nejen šťavnaté ovoce, ale také osvěžující sprchu z bazénu.

Uznejte sami, její veselý výraz, pohledné tělo v plavkách a veselá atmosféra, která na vás doslova dýchá, je fotka skoro jako z reklamy na tohle skvělé letní ovoce. A i podle toho, co Zuzana ke svému příspěvku připsala, si pohodu ve Španělsku plně užívá.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Zuzana Belohorcova (@zuzanabelohorcova)

„Najväčšie chvíle v živote sa netýkajú sobeckých úspechov, ale vecí robených pre ľudí, ktorých milujeme a vážime si ich,“ napsala a kromě fotek sebe a melounu sdílela také obrázek svého syna, který si užívá pochoutku u vody společně s ní.

To se pozná zahraniční meloun

Je jasné, že komentáře na sebe dlouho nenechaly čekat. Většina fanoušků souhlasí se Zuzaninými slovy a je až skoro dojatá nad tím, jak si rodinnou pohodu moderátorka užívá. Jiní se zaměřují na to, jak jí to sluší. V neposlední řadě si ale někdo všiml také barvy melounu.

„Ten meloun měl asi hodně sluníčka. To není, jako ty recyklované od nás,“ napsal k fotce. A je pravda, že červený meloun vypadá k nakousnutí. Ovšem sluníčko svědčí nejen jemu, ale i Belohorcové, která se už po pár hodinách ve Španělsku opálila do bronzova.

Zážitků z dovolené bude mít nejspíš ještě spoustu a je tak jasné, že se mají fanoušci na co těšit. Pravděpodobně to totiž není poslední příspěvek, který moderátorka sdílela. Koneckonců, kdo by se nechtěl pochlubit takovou pohodovou vysněnou dovolenou?

Zdroj: wikipedia.org, Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články