Monika Bagárová ukázala své největší lásky. Její partner mezi nimi ale chybí

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
monika bagarova
Zdroj: Robert Klejch / CNC / Profimedia

Monika Bagárová je velmi aktivní na svém instagramu, kde sdílí s fanoušky střípky ze svého soukromí. Velmi často ukazuje hlavně sebe, nyní se rozhodla ukázat své největší miláčky.

Překvapivě na fotografii ale není její největší láska, partner Makhmud Muradov, se kterým má malou dcerku Ruminku. A ta se na fotografii objevila hned po boku její sestry Natálie, se kterou má Monika skvělý vztah.

Natálie musela prozradit, jak to u Moniky ve skutečnosti chodí

Monika musela několikrát čelit útokům na své soukromí. Některé informace uváděly, že se s Muradovem rozcházejí nebo že je jejich rozchod na spadnutí. I když to sama Monika neustále vyvracela, média si nedala pokoj.

Zasáhnout tak musela její sestra Natálie, od které se ale tisk nedozvěděl nic nového. Stojí za svou sestrou v dobrém i ve zlém a jak je vidět, miluje i svou neteřinku Rumiu. Monika je nyní velmi zaměstnaná nejen svou dcerou, ale také prací.

Natáčí muziku a v poslední době hlavně zasedá jako porotkyně v pěvecké soutěži. SuperStar jí teď ubírá mnoho času, navíc se Muradov pustil do podnikání, které ale vykonává mimo Českou republiku.

Ruminka nezapře tatínka, Natálie zase svou sestru

Svou rodinu tak nevidí tolik často, jak by si přál. Naštěstí ale existují různé aplikace, přes které si mohou zamilovaní rodiče zavolat a udržovat tak svůj vztah ve zdravé rovině.

Natálie Bagárová je své sestře velmi podobná. Na snímku, který Monika poslala na instagram, je v béžové čepici, pod níž má rozpuštěné dlouhé hnědé vlasy. Ruminku má před sebou pravděpodobně na klíně.

Je jasné, že malá dcerka svého otce nezapře. Její pohled je velmi podobný tomu Muradovu, na fotce se sladce usmívá a vypadá jako andílek. V některých komentářích se objevují mimo jiné slova, že je to nejkrásnější miminko na světě.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články