Vousatý Marek Lambora zazářil v Show Jana Krause svým královským outfitem. Jinak rozhovor s ním nestál za nic

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
marek lambora
Zdroj: Profimedia

Marek Lambora je mladý herec, který se hlavně v poslední době těší velké oblíbenosti u diváků. Málokdo si ho ale dovede například v seriálu Slunečná, kde hraje jednu z hlavních rolí, představit s vousy. Když se jako host objevil v Show Jana Krause, mnohé šokoval nejen porostem na bradě, ale také oblekem, který zvolil.

Podle fanoušků je Lambora král outfitů. V pořadu mu to bezpochyby slušelo, jak se zmiňují na jeho Instagramu. Nicméně co se týče rozhovoru, nedokázal Kraus tentokrát příliš využít situace a díl byl podle mnohých tak trochu o ničem. Lambora sám ale přiznává, že se zapotil.

A to nejen kvůli vousům a saku, které si po celý díl nesundal, ale také pod náporem otázek, se kterými měl občas problém. Nešlo snad o to, že by na ně nechtěl odpovídat, některé byly ale tak komplikované, že jeho odpověď vlastně nic moc divákům nepřinesla.

Na tomhle křesle se potí každý

Už včera dopoledne se pochlubil Lambora tím, že se večer objeví v Show Jana Krause. K fotce, kterou přidal, připsal, že mu při natáčení bylo opravdu horko. „Na tomhle křesle se snad potí každý,“ zasmál se. Možná to bylo zapříčiněno reflektory, které na něj svítily, jeho outfitem, nebo pokládanými otázkami.

Fanoušci se na nový díl těšili, protože je Lambora v posledních měsících oblíbeným hercem, a mnoho lidí tak čekalo, že se dozví nějaké novinky z jeho života. Bohužel, po skončení show se u fotky objevily spíše zklamané komentáře.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Marek Lambora (@mareklambora)

I když si tak Lambora natáčení pořadu užil a svým vzhledem zazářil, Kraus tentokrát příliš pochval od diváků nedostal. Minimálně co se týče rozhovoru s Lamborou, čekali fanoušci jednoznačně víc. Není se ale třeba obávat toho, že by si Lambory už neužili, vzhledem k jeho oblíbenosti je jasné, že se teď v televizi bude objevovat i dál.

Vousy mu sluší a sako zvolil dokonale

„No, tak Kraus nezklamal. Půlka rozhovoru o vztahu a focení a druhá půlka o ničem s dlouhým mlčením – nic jsme se nedozvěděli. Ale slušelo vám to. A docela jste ty jeho kecy ustál, gratulace,“ svěřuje se se svými smíšenými pocity jeden z fanoušků.

I mnoho dalších přiznává, že čekali od pořadu trochu víc, na druhou stranu ale Lambora hodně zachránil pocity fanoušků svým vzhledem. Vousy mu podle všeho sluší a rozhodně by si měl několikrát rozmyslet, než je zase shodí. A sako, které si vybral, bylo podle mnohých doslova topové.

„To sako! Jste král outfitů,“ hlásá nadšeně další komentář. Lambora se jako mladý a sympatický herec uchytil velmi rychle a patří k těm, kteří zkrátka vědí, co si na sebe vzít, aby zaujali, zároveň ale nebyli oblečeni přeplácaně, nebo na určité akce nevhodně.

Už dnes se tak řada lidí těší, v čem se v televizi ukáže příště. A to ať už jako seriálová postava, nebo sám za sebe třeba v nějakém dalším rozhovoru.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články