Monika Marešová si užívá luxusu a pravého šampaňského ve francouzském sídle. Takhle královsky se ještě neměla

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Monika Maresova
Zdroj: Profimedia

Rezidence Trianon je jedním z nejluxusnějších míst Francie, které je pravděpodobně lákadlem každého milovníka vynikajícího šampaňského a typické francouzské kultury. Ne každý si ale může pobyt v takovém místě dovolit. Proto je záviděníhodné, s čím se pochlubila na svém Instagramu Monika Marešová.

Už přes 200 let ztělesňuje Trianon francouzskou kulturu. Obrovská nemovitost je jednou ze dvou budov postavených na počátku 19. století pro Jeana-Rémyho Moëta. Po roce 1967 se stala soukromou rezidencí a dnes slouží jako ubytovací zařízení.

Ovšem odpočinek na takto luxusním místě je finančně velmi náročný, a dopřát si ho tak může pouze málokdo. Ročně ubytuje rezidence několik hostů, rozhodně se ale nejedná jen tak o někoho. V současné době si pobyt zde užívá česká stylistka a moderátorka.

Jedna fotka za druhou

Marešová si dobře uvědomuje, jakým zážitkem se právě teď může pyšnit. Na památku pro sebe, ale také trochu proto, aby se pochlubila fanouškům, sdílí na Instagramu jednu fotografii za druhou. Na mnoha z nich je vidět luxusní vybavení jejího ubytování, budova jako taková, nebo její výlety po okolí.

Je vidět, že si moderátorka pobyt ve Francii opravdu užívá, nestačí se totiž rozplývat nad všemi nádherami, které jí okolí nabízí, nadšená je ale především z ubytování samotného. Svým fanouškům vyfotila jídelnu, koupelnu, nezapomněla ani na ranní pohled z okna.

rezidence trianon

Zdroj: Profimedia

Je jasné, že ze světa krásy, luxusu a šampaňského se člověku vůbec nechce, návrat domů tak bude pro moderátorku nejspíš náročný. Ona si proto užívá, dokud může, a těší se ze všech krás, které jí cizí kultura nabízí.

Velká závist

Ačkoli mnoho fanoušků Monice Marešové její pobyt přeje, samozřejmostí je i to, že jí i trochu závidí. Kdo by si nechtěl užít pobyt na takovém místě? I tak se ale pod fotografiemi na Instagramu objevují komentáře vesměs pozitivní, protože Marešová si takovou dovolenou zaslouží.

„Uff, tak to už stačí. Ať se krotím, jak se krotím, tak zkrátka neskutečně závidím,“ přiznává jeden z fanoušků. A není se čemu divit, s jednou fotografií totiž byla závist malá, jenomže každý den přibývají nové informace a zážitky a je vidět, jak skvěle se Monika má.

Tak jenom doufejme, že si vše užije naplno a vrátí se odpočatá, aby se zase mohla naplno věnovat moderování. Po takovém zážitku bude jistě spokojená, ale dokáže pak myslet i na něco jiného než na láhev šampaňského a stůl plný božského francouzského jídla?

Zdroj: Instagram, maisons-champagne.com, coolhunting.com
Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články