Patricie Pagáčová předvedla odhalený dekolt i rudé rty. Takhle sexy jste ji ještě neviděli

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
patricie pagacova
Zdroj: Profimedia

Patricie Pagáčová je aktuálně nejen maminkou na plný úvazek, ale také natáčí novou řadu populární soutěže SuperStar.

Na svém instagramu se pravidelně s fanoušky dělí o své zážitky, které zažívá nejen při natáčení, ale například také při focení různých kampaní. Nedávno se také podělila o momentku se svou malou dcerou Bibianou.

Přiznala se, že přes léto málo cvičí

Sledujícím ukázala také, jak se začala znovu věnovat cvičení, protože přes léto je líná. Jakmile ale horké dny odpadnou, ona se znovu pouští do svých oblíbených cviků, o které se ráda s fanoušky podělí.

Její momentka s dcerkou vyvolala spoustu pozitivních reakcí, protože ke snímku ještě připsala, jak je důležité své děti objímat a ukazovat jim svou lásku. Na fotografii malou Bibianu líbá na čelo a snímek působí opravdu romanticky.

Neváhala zveřejnit také svého kolegu z poroty SuperStar Pavola Haberu, se kterým si to rozdala na tenisovém kurtu. Vyzval také i další kolegy, aby s ní něco vyzkoušeli. Komentář Moniky Bagárové byl trefný. Napsala, že příště nazpívají společně s Marešem písničku. Fanoušci to ocenili jako velmi dobrý nápad, třeba k něčemu podobnému opravdu dojde.

Její poslední fotografie byla spíše kritizovaná

Jako poslední snímek Patricie uvedla jednu proměnu právě na natáčení SuperStar. Vystavila se v šatech, ve kterých vyniklo její poprsí, což neváhala zmínit ani ve svém komentáři k fotografii. Navíc byla velmi výrazně nalíčená, což fanoušci neocenili.

Reagovali tím, že přirozenost je nejhezčí a Patricie takto vypadá lacině. Na svou obranu ale uvedla, že je to jen na natáčení a jednou za čas a že ona sama se opravdu nejlépe cítí, když je nenalíčená.

Ke snímku také napsala, že SuperStar mohou diváci sledovat pouze v neděli, a to opakovaně až do velkého finále. Na slovenské televizní stanici Markíza se bude pořad vysílat pro změnu v pátek, ale tím prý nechce Patricie motat divákům hlavy, jak s trochou ironie napsala.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články