Monika Marešová ukázala dceři svět. Z letadla zamávaly fanouškům

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
monika maresova
Zdroj: Profimedia

Naposledy to byl Leoš Mareš, který se chlubil se svou dcerkou fotografiemi z letadla. I když je malé Alex teprve 8 měsíců, už několikrát měla příležitost se tímto dopravním prostředkem přepravovat. A tentokrát se se snímky podělila její maminka.

Když letěla letadlem Alex poprvé, vůbec se nebála. Její pyšný tatínek se tehdy chlubil tím, že většinu cesty prospala a byla opravdu odvážná. Na druhou stranu si ale nejspíš výlet moc neužila, neměla z toho ještě žádný rozum.

Teď už přece jen vnímá, že se něco děje. Že se za oknem míhají tvary a že se letadlo pohybuje. Sice stále moc netuší, o co přesně jde, už ale prožívá cestování jinak než před dvěma měsíci. A Monika Marešová je z jejího soustředěného výrazu, který Alex v letadle nasadila, úplně unešená.

Ukážu ti svět

Na sociální síti sdílela hrdá maminka snímek, na němž je sama vidět sotva ze třetiny. Upozorňuje tak na to, že důležitá je především její dcerka. Ta vyjeveně kouká z okýnka letadla a diví se, co se to kolem ní děje. U toho zvedá ručičku a vypadá, jako kdyby mávala.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Monika Marešová (@monikamaresova)

„Ukážu ti svět,“ napsala Monika k fotce. Samozřejmě popisek přidala v angličtině, aby vypadala fotografie zajímavěji, než ve skutečnosti je. Na druhou stranu to, že se Alex učí létat už odmalička, a nebude tak nejspíš mít časem strach, je od rodiny šlechetné.

Zdá se, že si holčička cestu letadlem užívá, a Monika Marešová se alespoň nenudí, protože se po celou dobu letu bavila focením snímků. To, že nakonec vybrala jeden, na kterém není nic moc vidět, je vedlejší. Sledujícím to stačí.

Šťastná holčička

Ačkoli Monika nenapsala, kam letí, kdy se vrátí, nebo proč s ní není její muž, fanouškům očividně stačí to, že vidí třetinu její hlavy a její dcerku zdánlivě mávající z okénka. V komentářích je to tak samé srdíčko a milý vzkaz.

„Máváme vám z Fuerteventury!“ napsal jeden z fanoušků spíš proto, aby se pochlubil tím, kde si právě užívá dovolenou. „Užijte si dámskou jízdu,“ přeje další sledující Monice s Alex.

Jiní pak podotýkají, že je malá holčička šťastným člověkem, protože si může dopřávat cestování už v tak brzkém věku a zážitky má hned odmalička. Otázkou ale je, kolik si jich bude za pár let pamatovat.

Zdroj: Instagram, OnlyU

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články