Monika Trávníčková přiznala, co dělala s Jaroslavem Svěceným. Strávili spolu noc v jejím domě

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
monika travnickova
Zdroj: Martin HyklCzech News Center / CNC / Profimedia

Není to tak dlouho, co byla Monika Trávníčková obviněna médii z nevěry. Manželka Pavla Trávníčka, který byl až do soboty účastníkem soutěže StarDance, se teď přiznala, že strávila noc s jiným mužem.


Pavel Trávníček se k celé věci zatím nevyjádřil, ale jeho o polovinu mladší manželka se přiznala, že byla celou noc po jeho dotancování v soutěži s Jaroslavem Svěceným. Přistihl je Blesk, kterému se nakonec Monika sama přiznala.

Monika si z bulváru nic nedělá

V sobotu Pavel Trávníček v taneční soutěži dotancoval – se svou taneční partnerkou dostal nejméně bodů a v soutěži skončil. Podpořit ho přišla jeho manželka, která ale poté zmizela a utíkala za houslistou Jaroslavem Svěceným.

Monika má ve svém domě kancelář, a právě tam se ti dva sešli. Monika popsala, co se za zavřenými dveřmi dělo: „My jsme skutečně celou noc na sobotu podepisovali tisíc kusů limitované edice Symfonie pro planetku u mě v kanceláři. Nic víc, nic míň. Vážně za tím nic nehledejte.“

Monika se k noci vyjádřila také na sociálních sítích, kde vlastně napsala skoro to samé. Odpověděl také sám Jaroslav, který dodal, že ho z toho psaní bolela ruka ještě celý následující den.

„Ale zároveň jsem šťastný, že příznivci, fanoušci, přátelé mé nahrávky poslouchají. Tobě děkuji za to, že jsi vše perfektně zorganizovala. Vážím si naší spolupráce. Pozdravuj Pavla,“ připsal český houslista.

Se Svěceným nebyla v kanceláři sama

Jak se ukázalo, Monika nebyla v kanceláři s Jaroslavem sama, ale přítomni byli ještě další dva muži. Monika na sociální síti Jaroslavovi hned odpověděla. „Já jsem moc ráda, že se vše stihlo podepsat včas, aby desky mohly putovat k posluchačům…“

„Ale že byla u toho velká legrace společně s Vláďou a Honzou. Video sem dávat raději nebudeme… to by moc pobavilo,“ rýpla si malinko Monika, kterou evidentně baví, když si lidé o ní mohou přečíst nějaký ten drb.

Její manžel Pavel se ale k situaci nevyjádřil, na to ještě nebyl čas. Média teď zajímají hlavně jeho pocity po vyřazení ze soutěže StarDance. Nutno dodat, že ačkoliv je Trávníčkovi před sedmdesát, rozhodně se snažil dostat ze sebe nejvíce.

Zdroj: Blesk

Autor: Raina TomanováSouvisející články