Nejodvážnější snímek Jitky Boho: Modelka si nechala udělat tetování na intimním místě

od Raina Tomanová
< 1 minuta čtení
jitka boho
Zdroj: Profimedia

Jitka Boho se nedávno rozešla se svým přítelem, se kterým plánovala nejen svatbu, ale také další miminko. Bohužel se jejich vztah rozpadl, ale Jitka se rozhodla proti smutku bojovat.

Na svém Instagramu ukázala velmi odvážnou fotografii, na které je vidět její tetování. To snad ještě nikdy takhle naplno neukázala, podle jejích slov již ale „bylo na čase“, protože jí bude třicet.

Fanoušci ocenili decentnost snímku

„Moje tetování v plné kráse,“ napsala k tetování jeho nositelka. Jitka si sice myslí, že její fotografie je odvážná, ale fanoušci ocenili právě to, že není nikterak vyzývavá, ale zároveň je velmi sexy.

Aby bylo její tetování vidět, Jitku oblékli do kalhotového kostýmku. Kalhoty do pasu a rozepnuté sako dodávají snímku eleganci. Tetování je vkusné, takže fotografii vůbec nenarušuje. Jitka na ní vypadá svůdně.

Kromě této fotografie ukázala i několik dalších ze stejného focení. Na jiném snímku je oblečená do černého body, které je velmi vykrojené. Přes jedno rameno má přehozené černé sáčko.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený JITKA BOHO (@jitkaboho)

Jitka nedávno přiznala problémy

I když je pokaždé na veřejnosti usměvavá, fanouškům přiznala, že ji trápí zdravotní komplikace, které způsobila psychická nerovnováha. Za tu může právě její rozchod s partnerem Matějem Liškou.

Jejich rozchod oznámil sám Matěj na sociálních sítích, kde prohlásil: „Jitřenko, děkuji ti za vše, získala jsi celé mé srdce, ale já to tvé ne.“ Nepřímo tak řekl, že za rozchodem stojí právě Jitka.

Ta má teď čas na svou práci a také na malou dcerku, které by ale ráda pořídila sourozence. Na lásku zatím nezanevřela, a doufá, že ji jednou ten pravý partner potká.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články