Nela Slováková opět škádlí svým zadečkem. Tentokrát ukázala křivky v hotelovém bazénu

od Šárka Blahoňovská
< 1 minuta čtení
nela slovakova
Zdroj: Profimedia

Nela Slováková se toho zkrátka nebojí. Její fanoušci jsou už zvyklí na to, že je česká kráska zásobuje odvážnými fotkami, dost často jim dopřává pohled na své pozadí. A neochudila je o to ani tentokrát, kdy se většina z nás halí do podzimních kabátů, ona se ukazuje na dovolené v Tatrách.

Na svůj zadek by Nela Slováková měla mít zbrojní průkaz. Božské křivky ukazuje nejraději v bikinách, které toho často rozhodně více odhalují, než skrývají. Tahle holka ví, co nabídnout, a ví, co se jejím fanouškům líbí.

Inspirovala se slavným filmem

Nela vyrazila k našim sousedům do Vysokých Tater, konkrétně do luxusního hotelu, kde se i mimochodem natáčel český film Román pro muže.

Nela si zde užívala nejen pohled na úchvatné hory, ale především hotelové wellness. „Hot or not?“ napsala k fotce na instagram, kde dominuje její zadeček a nádherný bazén.

Právě ten znají diváci ze zmiňovaného filmu, což potvrdila i sama Slováková. Nela si svého pozadí opravdu váží a na své postavě celkově tvrdě dře. Pravidelně běhá a cvičí, aby se pak mohla vystavovat.

Obdiv má u žen i mužů

Blondýnka z Brna je sice velmi kontroverzní osobou, ale jedno se jí dozajista musí nechat. Ví, čím zaujmout své sledující, a to nejen muže, ale i ženy.

„Pardon, ale tohle je prostě nejkrásnější pr*el, co jsem kdy viděla,“ napsala jedna z nich. Modelka zkrátka ví, kterými partiemi zaujmout.

Slováková si ale užívá nejen hotelové wellness, ale i horské výhledy a procházky.

„Kdo nenavštívil Tatry, jako by nebyl,“ je přesvědčená podnikatelka, která se v loňském roce nechvalně proslavila tím, že chtěla vydělávat na rouškách v době, kdy jich byl nedostatek.

Jisté je, že fotky její perfektní figury jsou pro fanoušky snesitelnější.

Zdroj: Instagram

Autor: Barbora TurkováSouvisející články